На Львівщині стартувала завершальна конференція проекту «Литва-Західна Україна: можливості для співробітництва в ЄС»

25 вересня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 вересня, у Львові стартувала завершальна конференція проекту «Литва-Західна Україна: можливості для співробітництва в ЄС». Захід має на меті підбити підсумки реалізації проекту, презентувати результати та налагодити співпрацю для реалізації майбутніх проектів.

Привітав учасників конференції перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Львівщина є однією з передових областей з точки зору розвитку міжнародної співпраці. На сьогодні на Львівщині реалізується 42 проекти міжнародної технічної допомоги на понад 80 млн євро. Окрім того, Львівщина є переможцем 26-ти проектів на загальну суму майже 50 млн євро у програмі «Україна-Польща-Білорусь». Також область є лідером у реалізації державної урядової програми спільно з Урядом Європейського Союзу по секторальній підтримці. Сьогоднішня конференція, як і інші проекти міжнародної технічної допомоги, які реалізуються тут на території області, є хорошим прикладом співпраці між Україною і нашими партнерами в Європейському Союзі, а також у всьому цивілізованому світі. Це продовження тих перемог та того результату, який ми здобули на міжнародній арені з точки зору дипломатичного корпусу, роботи Президента України Петра Порошенка щодо налагодження міжнародної співпраці», - зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім підбиття підсумків проекту учасники розглянуть перспективи спільних проектів у сфері розвитку альтернативної енергетики, можливості фінансування майбутніх проектів, ідеї для спільної співпраці.

«Ми провели достатню велику роботу спільно з нашими партнерами, Інститутом міста, також і з ваших ідей і думок постарались зібрати найважливіше та узагальнити. Проект був корисний. І я вірю, що результатом проекту стануть конкретні технологічні і технічні рішення», - розповів міжнародний експерт ОБСЄ Саулюс Смаліс.

Конференція триватиме упродовж дня. 

Ключові слова:

ЄСконференціяЛитва

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook