На Львівщині відбувся семінар «Організація, діагностика, інтенсивна терапія (від немовлят до геріатричних пацієнтів)»

23 жовтня 2018р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У межах реформування післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів, вперше в Україні, 22 жовтня 2018 року на базі Львівського медичного коледжу післядипломної освіти відбувся семінар: «Організація, діагностика, інтенсивна терапія (від немовлят до геріатричних пацієнтів)».

Захід організовано за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації за участю ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти” та клініки ім. Ернст фон Бергман  (м. Потсдам, Німеччина).

Урочисте відкриття семінару відбулось за участі директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Ірини Микичак, Почесного консула Федеративної Республіки Німеччина у Львові Мирослави Дякович, директор ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти» Лесі Вовк, Президента Львівської обласної Асоціації медичних сестер Ірини Шевчук, координатора проекту клініки ім. Ернста фон Бергманна Олени Ларіної, медичного директора та головного лікаря клініки дитячої та підліткової медицини Вестбранденбург Томаса Ерлера, медичного директора клініки ім. Ернста фон Бергманна проф. Хубертуса Венiша, завiдувача відділом кадрів Дженні Андерсен, спеціаліста з сестринської справи відділення інтенсивної терапії, медичного педагога Марлеен Ціпріан та головного лікаря Міхаеля Опперта.

Семінар проводиться для медсестер відділень реанімації та інтенсивної терапії закладів охорони здоров’я. 

«Після підписання меморандуму про співпрацю минуло мало часу, але вдалося зробити кілька добрих справ. Але найголовніше, ми розпочали реалізацію навчального проекту. Адже без сучасної підготовки медсестер не зможемо впроваджувати якісні зміни в охороні здоров’я. Це перший міжнародний семінар, де керівники німецьких клінік будуть ділитися досвідом не тільки з надання медичної допомоги, а й з організації управління охороною здоров’я. Ми також маємо і свій досвід, яким хотіли би поділитись з німецькими колегами», - зазначила Ірина Микичак.

За словами Мирослави Дякович, така міжнародна співпраця має велике майбутнє, адже стоять великі завдання в опануванні знань, що  в свою чергу допоможе в подальшій реалізації реформ в України.

Навчальний семінар продовжить свою роботу лекціями та майстер-класами.

Ключові слова:

діагностикасемінар

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook