Представникам бюджетних установ роз’яснили нові правила закупівлі електроенергії

14 грудня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 грудня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського відбувся семінар щодо введення в дію положень Закону України «Про ринок електричної енергії».

Серед учасників заходу представники департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, ПрАТ «Львівобленерго», ТОВ «Львівенергозбут», відповідальні за закупівлю електроенергії з РДА, МВК, ОТГ, Асоціації промисловців та підприємців, водоканалів та теплокомуненерго.

В межах заходу присутнім роз’яснили нові правила закупівлі електроенергії на ринку електричної енергії. Зокрема йшлося про те, що відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності.

«У зазначений період на бюджетні установи, незалежно від розміру договірної потужності, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону» – пояснив заступник директора департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Грет.

Додамо, що за інформацією департаменту, на території Львівської області єдиним постачальником електричної енергії універсальних послуг є ТОВ «Львівенергозбут», тарифи якого є регульованими.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook