На Львівщині відбувся круглий стіл "Вірус поліо сьогодні: як попередити небезпеку"

19 грудня 2018р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

18 грудня відбувся міжвідомчий круглий стіл на тему: «Вірус поліо сьогодні: як попередити небезпеку. Бар’єри організації проведення профілактичних щеплень у організованих колективах навчально-виховних закладів».

Під час заходу обговорили ситуацію з охопленням вакцинації проти основних імунокерованих інфекцій (поліомієліт, кір, краснуха, паротит, дифтерія, правець, кашлюк, хіб-інфеція, гепатит, туберкульоз) та впив низького охоплення на рівень захворюваності.

«Якщо в нас не буде охоплення вакцинацією 95 % підлягаючого контингенту, ми не зможемо подолати спалах кору і попередити спалахи інших хвороб», -  зазначила в.о. начальника відділу материнства і дитинства департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Любомира Кутневич.

Також під час круглого столу акцентували увагу, що вакцинація проти поліомієліту на низькому рівні може призвести до циркуляції вакцино-спорідненого вірусу поліо, який може генетично мутувати в таку форму вірусу, яка викликає параліч. Тому дуже важливо, щоб прихильників вакцинації було більше, особливо серед батьків, вчителів та медиків.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook