Львівщина поглиблює співпрацю із Луганською та Донецькою областями в сфері туризму

24 січня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 січня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із представниками готельного-ресторанного бізнесу з Луганської та Донецької областей для налагодження співпраці у туристичній сфері.

В межах зустрічі перший заступник ознайомив гостей із туристичним потенціалом Львівщини, окреслив пріоритетні напрями розвитку регіону та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

«Для Львівщини туристично-готельний сектор та розвиток курортів – це спосіб донести до іноземного туриста, що Україна безпечна для відвідин. У цьому сегменті економіки є багато креативних, багатих на ідеї,  ініціативних людей, тому вкрай важливо таких людей підтримати. Адже саме вони будуть творцями розвитку держави.  Окрім того, варто поміркувати про спільні проекти. Це дасть значний поштовх для розвитку наших регіонів», - зазначив Ростислав Замлинський.

Гості, своєю чергою, подякували за можливість такого проекту та висловили готовність до обміну досвідом і взаємного навчання.

«Ідея візиту на Львівщину  - безпрограшна, адже  Львівська область  – це осередок гостинності в Україні, тож для нас вкрай важливо побачити та навчитись сучасним механізмам підприємницької діяльності. Перейняти ваш досвід та втілити його у своєму регіоні – це шлях не лише до відновлення території після війни, а й розвиток загалом. Після втрати значної частини промисловості, саме туризм може стати тим майданчиком, на якому відбудеться соціалізація населення та зміцнення економіки», - наголосила cпеціаліст з розвитку бізнесу Ольга Логвін.

Під час розмови сторони порушили питання започаткування власної справи у сфері агротуризму учасниками АТО, поглиблення співпраці у гастротуризмі, ознакуванні веломаршрутів та створенні мобільних додатків для подорожей.

Окрім того, представників готельного-ресторанного бізнесу з Луганської та Донецької областей запросили взяти участь у фестивалі HoReCa Show Lviv.

Довідково:

Делегація представників готельного-ресторанного бізнесу з Луганської та Донецької областей відбувається в межах компоненту програми ПРООН «Економічне відновлення та відбудова критично важливої інфраструктури» з метою ознайомлення з сучасними механізмами підприємницької діяльності та налагодження бізнес-контактів в сфері готельного-ресторанного бізнесу та зеленого туризму м. Львова та Львівської області.

Програма розвитку ООН (ПРООН) — організація при ООН, створена на підставі резолюції Генеральної Асамблеї від 22 листопада 1965 року шляхом об'єднання Розширеної програми технічної допомоги ООН і Спеціального фонду. Ціллю Програми є надання допомоги країнам, що розвиваються, у справі їхнього національного розвитку.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру працює у п’яти областях України  Донецькій, Луганський, Дніпропетровський, Запорізький та Харківський.

Спільна програма чотирьох агентств ООН: ПРООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН. У програму відновлення та розбудови миру входить три компоненти восьми проектів: економічне відновлення та відбудова критично важливої інфраструктури; ефективне місцеве самоврядування та реформа децентралізації; громадська безпека та соціальна згуртованість.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook