На Львівщині відзначили Міжнародний день ювеліра

1 лютого 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 лютого, з нагоди святкування Міжнародного дня ювеліра відбулось засідання круглого столу на тему «Перспективи розвитку ювелірної галузі Львівщини. Виклики сьогодення».

Зі святом майстрів ювелірної справи привітав заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів:

«Ювелірна справа сьогодні має можливості для розвитку. Звичайно, завжди є якийсь дисбаланс між бажаннями, які, як правило, біжать попереду, та можливостями, які не завжди за ними встигають. Але, в цілому ми маємо зростання за показниками промислового виробництва, у сільському господарстві, відкриваємо нові підприємства. Бажаю вам надалі розвиватись, осучаснюватись, але й не забувати добрі традиції ювелірної справи, бажаю розширювати ринки збуту та насичувати їх якісними ювелірними виробами».

Також Роман Филипів вручив кращим представникам галузі Подяки голови обласної державної адміністрації за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток ювелірного виробництва Львівщини

Опісля учасники круглого столу виступили із доповідями «Про проблематику та необхідність проведення експертизи ювелірних виробів», а також «Про підготовку до ювелірної виставки».

Довідково

Міжнародний день ювеліра відзначають щорічно 31 січня. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook