Питання впровадження реформи деінституціалізації в області розглянули під час тренінгу

27 березня 2019р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 березня, розпочався тренінг Зміст, особливості та кращі практики реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

“Ми готові впроваджувати нові методи щодо виховання дітей, які сьогодні перебувають у інтернатах та складних обставинах. Завдання і влади, і громадських організацій та експертів спільно допомогти таким дітям. Діти – це не лише наше майбутнє, а також соціальна відповідальність перед нашим суспільством, щоб майбутні покоління виховувались у сім'ї”,– зазначив Ростислав Замлинський.

Під час першого дня тренінгу розглянули складові деінституціалізації та умови ефективного впровадження реформи. Окрім того подискутували щодо ролі сім’ї у вихованні та розвитку дитини.

Зазначимо, захід проводять за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Тренінг триватиме до 29 березня.

Нагадаємо, 6 лютого у Львівській облдержадміністрації відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду, в межах якого узгодили шляхи підготовки Регіонального плану реформування системи догляду і виховання дітей у Львівській області на 2018-2026 роки.

Під час засідання також підписали «Угоду про партнерство» між Львівською облдержадміністрацією та Agriteam Canada Consulting Ltd. щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook