Обласний психоневрологічний диспансер перетворять у некомерційне підприємство

24 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У Львівськоу обласному клінічному психоневрологічному диспансері розпочнуть процес перетворення закладу у некомерційне комунальне підприємство.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні обласні обранці під час ХХІІІ чергової сесії Львівської обласної ради.

«Винести це питання на розгляд сесії було рішенням постійної профільної комісії. Члени комісії одноголосно зійшлися на тому, щоб дати можливість перетворитися в НКП та почати співпрацю із Національною службою здоров’я України. Навантаження на обласний бюджет за попередніми розрахунками буде тільки зростати, ми маємо дати шанс кожній медичній установі укласти угоду з НЗСУ», - наголосив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

За відповідне рішення проголосувала більшість депутатів.

«Для ефективного переходу закладів охорони здоров’я на фінансування з НСЗУ, потрібно заклади перевести в некомерційні підприємства.  Львівська облдержадміністрація ініціювала так перетворення, щоб дати можливість цим закладам ввійти в реформу», - акцентував т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

Разом із тим, обласні обранці не підтримали ідею перетворення у некомерційне підприємство дитячого психоневрологічного диспансера.

Ключові слова:

диспансеринкпреформа

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook