У Соснівську лікарню закуплять додаткову швидку

11 квітня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 квітня, у місті Соснівка відбулась нарада щодо подальшого функціонування міської лікарні під головуванням голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

Під час зустрічі зосередили увагу на розширенні спектру надання швидкої допомоги. Відтак, автопарк пункту невідкладної медичної допомоги збільшиться на одну машину та працюватиме цілодобово. Місто також надасть машину сімейним лікарям для обслуговування викликів і допомогу вдома, у штат приймуть ще одного сімейного лікаря.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, оновлять терапевтичне та педіатричне відділення, а також скерують на навчання місцевих лікарів. Лікарі обласної лікарні відновного лікування №3забезпечуватимуть поліклінічний прийом мешканців Соснівки з неврологічною та пульмонологічною патологіями.

Ірина Микичак також закликала мешканців Соснівки активніше підписувати декларації із сімейними лікарями та користуватись програмою «Доступні ліки».

Довідково:

Соснівська міська лікарня (СМЛ) є структурним підрозділом КП «Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради» (КП «ЦМЛ ЧМР»). На даний час в Соснівській міській лікарні функціонує поліклініка, терапевтичне відділення на 25 ліжок (в т.ч. 5 педіатричних і 3 паліативних ліжок) та проктологічне відділення на 10 ліжок. Окрім того, функціонує денний стаціонар: 5 проктологічних ліжок, 10 терапевтичних ліжок, 5 педіатричних ліжок та 5 гінекологічних ліжок.

Ключові слова:

лікарняшвидкідопомога

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook