Роль університету у сучасному суспільстві - у центрі круглого столу

19 квітня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 квітня, у Національному універистеті «Львівська Політехніка» стартували «V Наукові фестини». Розпочались фестини круглим столом «Зміна ролі університету в сучасному суспільстві».

Участь у круглому столі взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

«Тема, яку ми сьогодні обговорюємо лежить у кількох площинах. Перш за все - роль сучасної системи освіти в розрізі початкової, середньої, професійно-технічної та вищої освіти. На Львівщині відкрили три десятки шкіл. Інша річ, що поруч з будівництвом інфраструктури держава пропонує сучасні засоби для формування освітнього процесу. Щодо профтехосвіти, то напрям на розвиток цього сегменту також обрано невипадково, гуртуючи бізнес докупи вдається створити профорієнтаційне середовище. У вищій освіті підтримка української науки шляхом формування науково-дослідної бази важливі для України. Роль університету сьогодні потребує відповідного середовища, тому у вищій освіті повинні бути створені не лише умови для навчання, а й для відпочинку, перебування, формування світогляду. За останній час рівень безробіття знизився, але значна частина цих безробітних це випускники вищої школи. В цьому контексті потрібна співпраця з нашими іноземними партнерами. Роль сучасного студента теж важлива у цьому процесі. Сучасний студент – це новатор, який впроваджуватиме в життя новітні технології та ідеї. На студентах тримається формування та утвердження держави, саме студенти формують ту думку, яка буде визначальною в долі країни», - зазначив Роман Филипів.

Під час цьогорічних наукових фестин відвідувачам представлять різноманітні досягнення і цікавинки інститутів Політехніки на понад 30 локаціях. Упродовж декількох годин буде можливість відкрити для себе один із найстаріших університетів України з різних сторін, зокрема через екскурсію найпривабливішими куточками Політехніки та найінноваційніші лабораторії від провідних світових компаній. А також ознайомившись із практичними науковими напрацюваннями — від фармацевтики та косметології, програмного забезпечення до мобільних роботів і роботів-маніпуляторів. Це все можна буде не лише оглянути, а й випробувати.

 Окрім того, відвідувачі зможуть послухати фахові поради під час тренінгів «Розвиток креативності: вчимося шукати ідеї» та «Успіх можна спланувати».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook