Робоча група «Туризм» розпочала роботу над Стратегією розвитку Львівської області

6 Червня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Вчора, 5 червня, відбулася перша зустріч робочої групи «Туризм» в межах підготовки Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року.

«Аналізуючи виконання попередньої Стратегії, що була розроблена до 2020 року, в частині стратегічної цілі «туристична привабливість» було багато чинників, що перешкоджали її реалізації в повному обсязі. На наступний період маємо за мету зробити її максимально реалістичною до реалізації, спрямовану не тільки на вирішення існуючих проблем сьогодні, але й думати вже з випередженням – що планувати на майбутнє для сталого розвитку галузі», - наголосила начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака.

Стратегія розвитку Львівщини до 2027 року передбачає п'ять стратегічних цілей, серед яких «Розумна економіка», «Якість життя», «Екологічна безпека», «Розвинута інфраструктура» та «Туристична привабливість».

Начальник відділу стратегічного планування Львівської ОДА Вадим Табакера ознайомив присутніх з визначенням цілей смарт-спеціалізації економіки Львівщини.

«Туризм – це саме та галузь, яка дозволяє об’єднати інші галузі: і агропромисловий комплекс, і архітектуру,і культуру, орієнтовану на забезпечення туристичних послуг та багато інших галузей. І якщо долучити сюди ще інноваційні сервіси, логіку маркетингу, логіку виробників та менеджерів туризму, то з такого поєднання може вийти smart-спеціалізація. Туризм має бути якщо не центральною віссю smart-спеціалізації, то однією з головних», - зазначив Вадим Табакера. 

Під час обговорення, учасники робочої групи озвучили свої думки, пропозиції та спільно визначили проблемні питання та визначили пріоритетні завдання, серед яких промоція туристичних об’єктів, створення платформи для комунікації з потенційними користувачами туристичних послуг, визначення цільових аудиторій, забезпечення безпеки туристів, запровадження практичних тренінгів для адмінресурсу на туристичних об’єктах, налагодження правильної комунікації з  представниками ОТГ у сфері туризму, визначення чіткої концепції розвитку мережі шляхів активного туризму.

У подальшому робоча група буде продовжувати спільну комунікацію також і в он-лайн форматі щодо напрацювання оперативних цілей, завдань, заходів та очікуваних показників  реалізації Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року для подальшого обговорення під час наступних зустрічей.

Ключові слова:

робоча групастратегія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook