Максим Козицький звернувся до мешканців Львівщини з проханням не скуповувати масово продукти і ліки

2 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

На рівні Офісу Президента та Уряду сьогодні створили робочу групу, до якої увійшли представники кожного регіону, а також власники чи керівники торгових та аптечних мереж. Їхнє завдання – забезпечити продуктами і ліками кожну область України.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у Facebook.

«Зважаючи на це, звертаюся до усіх жителів Львівщини, не скуповуйте масово ці товари, так ви створюєте штучний ажіотаж», - наголосив начальник військової адміністрації.

Також він додав, що амбулаторна, стаціонарна допомога жителям Львівщини у закладах комунальної форми власності надається у повному обсязі, а наказу про обмеження роботи медичних працівників не було. 

«Наші лікарні готові реагувати на всі надзвичайні ситуації», - додав Максим Козицький.

Він повідомив зокрема, що стан усіх бійців, які перебувають зараз на лікуванні у Військовому госпіталі на Личаківській, – середньої важкості і всі вони отримують відповідне лікування, медики мають все необхідне для надання допомоги.  

«Потреби у ліках, як і в крові для поранених, – в області зараз нема. Та маємо бути максимально мобілізованими, бо ситуація може змінюватися, тому слідкуйте за офіційними повідомленнями про ці потреби», - зазначив Максим Козицький.

Ключові слова:

ОПробоча група

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook