90 курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ урочисто посвятили у захисники правопорядку

5 липня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 липня, на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбулися урочистості з нагоди випуску та посвячення у захисники правопорядку курсантів Львівського державного університету внутрішніх справ.

Участь в урочистостях взяв т.в.о. голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Вітаю вас, адже від сьогоднішнього дня ви можете гордитися тим, що дійсно захищаєте закон, правопорядок, захищаєте громадян Львівщини, Львова, України. Від вас залежить, якою буде наша країна. Від вас залежить те, наскільки ми будемо відчувати тут безпеку. Ви проходили навчальний процес тут, у стінах вашого навчального закладу. Були важкі хвилини, але вони гартували вас як сталь, як справжніх офіцерів, як справжніх захисників України. Хочу побажати вам, щоб твердість духу і міць характеру, коли ви обирали вашу професію, завжди супроводжувала вас упродовж вашого професійного шляху. Коли важко – звертайтеся до своїх колег і наставників, а коли буде дуже важко – пам’ятайте, що вас підтримує народ України. Пам’ятайте про те слово, яке ви дали, приймаючи присягу. Добробуту, миру і злагоди вам та вашим родинам. Пишайтеся, що ви – офіцери Національної поліції України. Дякую кожному з вас. Слава Україні!» - зазначив Ростислав Замлинський.

Зазначимо, що цьогоріч  університет випустив 90 курсантів.

Відтак, випускники продовжать службу у 14 областях України.

За сумлінне ставлення до навчання, активну участь у громадському житті Львівського державного університету внутрішніх справ та з нагоди випуску і посвячення у захисники правопорядку найкращих випускників нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації.

Ключові слова:

випускникикурсантиМВС

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook