Двохсотбальників привітали із успішним складенням іспитів

21 серпня 2020р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

В області відзначили випускників, які набрали рекордну кількість балів під час ЗНО. Сьогодні, 21 серпня, випускників привітали голова Львівської ОДА Максим Козицький та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Маю за честь сьогодні привітати вас з надзвичайно високими результатами складання зовнішнього незалежного оцінювання. Розумію, як непросто було вам готуватися до ЗНО в умовах карантину, коли велику частину програми довелося вивчати самостійно. І вчителі, і батьки переживали, чи ви справитеся. А ви справилися, і зробили це на відмінно! У цих непередбачуваних умовах проявили  відповідальність, наполегливість бажання саморозвиватися», - зазначив Максим Козицький.

Також очільник області побажав молоді ставити в житті ціль і наполегливо до неї йти.

«Бажаю вам ніколи не зупинятися і розуміти, що для вас відкриті всі дороги. Здобувайте вищу освіту, практикуйтеся, вдосконалюйте свої навички, досягайте успіху. Впевнений, ми ще не раз будемо мати можливість гордитися вами і радіти за вас», - акцентував Максим Козицький.

 

Відтак, голова Львівської ОДА нагородив відмінників, які отримали на ЗНО 200 та 400 балів грамотами та грошовими подарунками у розмірі 7 та 14 тисяч гривень відповідно.

Нагадаємо, що за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 45 випускників із Львівщини отримали найвищий бал з однієї навчальної дисципліни, восьмеро випускників області - із двох дисциплін.

Найкращий результат абітурієнти показали на ЗНО з математики – по 200 балів здобули 16 осіб, 12 – з фізики, 9 – з історії України,  8 – з біології, 6 – з хімії, 5 – з англійської мови, 3 – з української мови та літератури.

Серед освітніх закладів найкращі результати показали випускники закладів загальної середньої освіти м.Львова, м.Дрогобича, м.Червонограда, м.Стрия, Трускавця, Мостиського, Яворівського, Жидачівського та Миколаївського районів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook