На Львівщині продовжують роботу над Стратегією розвитку області до 2027 року

8 серпня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

В області продовжують роботу над Стратегією розвитку Львівщини до 2027 року. Зокрема, сьогодні, 8 серпня, відбулось засідання керівного комітету із розробки Стратегії. Участь у зустрічі взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Важливо, щоб Стратегія розвитку була не лише документом, а й справді давала розуміння, в якому напрямку має рухатися область. Саме тому важливо, щоб ми всі спільно працювали над її якістю вже сьогодні», - зазначив Маркіян Мальський.

Також очільник області наголосив на важливості залучення до формування Стратегії представників бізнес-асоціацій, кластерів та підприємців.

Про результати роботи над Стратегією присутніх поінформувала т.в.о директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Марта Бухтіярова.

«Вже проведено  соціально-економічний аналіз, дослідження по смарт-спеціалізації, розроблено прогнозну базу. Наразі в процесі проведення SWOT-аналізу. Після того, як ми його завершимо і сформулюємо 5 стратегічних цілей та конкретні завдання, буде напрацьований детальний опис Стратегії і ми розпочнемо відбір проектів до Плану заходів із її реалізації»,-  розповіла Марта Бухтіярова.

Як вона зазначила, для роботи над Стратегією департаментом було сформовано 15 робочих груп, куди увійшли представники громадських організацій, відповідних установ та бізнесу. Відтак, вже провели 28 засідань, 5 фокус-груп по тематичних заходах, 8 круглих столів, організаційні наради із розробки Стратегії.

«Також ми провели опитування бізнесу та експертів в галузі економіки щодо основних проблем та перспектив їх галузей, які будуть враховані під час формування Стратегії Львівщини», - додала Марта Бухтіярова.

Відтак, до середини серпня планують завершити SWOT-аналіз та затвердити стратегічні цілі. Опісля провести виїзні засідання субрегіональних підгруп за участі підприємців у гірські та промислові райони області. Також таке засідання планують провести у Львові. Вже у вересні детально описану Стратегію подадуть на екологічну оцінку.

Ключові слова:

стратегія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook