В області відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща»

14 серпня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У суботу, 17 серпня, відбудеться міжнародний круглий стіл «20 років співпраці ГО «ДОРОГА»-Фонд ім.Стефана Баторого. Україна-Польща». Захід проведуть з нагоди ювілею, а саме 20-річчя з дня заснування громадської організації «ЦЕНТР «ДОРОГА».

Участь у заході візьме психолог, терапевт узалежнень, автор численних книжок та публікацій, координатор Регіональної Програми Протидії Узалежнень Фонду ім Ст. Баторого Ева Войдило-Осятинська, фахівці лікування узалежнень з України, Польщі та Угорщини, партнери, представники ГО.

В межах круглого столу презентують досвід впровадження Програми «12 кроків», а також досвід співпраці державних та громадських організацій у вирішенні гострих соціальних проблем. Також говоритимуть про роль супервізії та навчання в наданні якісних послуг, важливість міжнародної спільноти в розвитку програм лікування узалежнень, травми війни, інститут бойового стресу, навчання фахівців із Сходу України та навчання педагогів, які працюють з дітьми та молоддю.

Окрім цього, учасникам представлять досвід співпраці громадської організації з медичними та навчальними закладами, впровадження профілактичних програм в установах виконання покарань, програми стажування студентів, а також впровадження програм протидії насильству в сім’ї.

Попередню програму заходу можна переглянути за посиланням.

Початок заходу об 11:00 год за адресою: м.Львів, пл. Князя Святослава,5, готель «Таурус» (новий корпус). Контактні особи- Юрій Брожина (0673414869), Анна Кальбус (0977520020).

Довідково

Громадська Організація «Центр психологічної підтримки та взаємодопомоги на засадах християнської моралі ДОРОГА» була заснована в 1999 році у Львові. Метою організації є допомога особам та родинам у кризових ситуаціях, причиною яких є залежність, насилля, інфекційні захворювання (ВІЛ, гепатит, туберкульоз), перебування в місцях позбавлення волі.

З 2004 року діє стаціонарне відділення в с. Княже, Золочівського району. Це був один з перших професійних центрів лікування людей з наркотичною залежністю, залежністю від алкоголю та азарту в Україні.

В організації працює кваліфікований та професійний персонал, який пройшов навчання у вищих навчальних закладах України та країнах Європи, постійні стажування, тренінги, та додаткові вузькоспеціалізовані навчання в Сполучених Штатах та Європейських країнах, дали можливість залучити міжнародний досвід надання послуг цільовим групам, що в свою чергу дає постійний  ріст якості послуг для клієнтів та відповідність міжнародним стандартам у соціальній сфері.

 Організація Центр «Дорога» та її працівники є членами професійних асоціацій та спільнот :

- Федерація Терапевтичних Спільнот Центральної та Східної Європи,

- Європейська Федерація Терапевтичних Центрів для наркозалежних (euro-TC European Treatment Centres for Drug addiction) і є їх офіційним представником в Україні,

- Українська Спілка Психотерапевтів,

- «Europen network for addiction treatment, prevention and mental health»,

- Координаційної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань у Львівській області.

За 20 років роботи організації організовано та проведено велику кількість освітніх та навчальних заходів (семінарів, тренінгів, навчальних практик, стажувань тощо)  для фахівців із Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, психіатрів, психотерапевтів, лікарів-наркологів, лікарів, журналістів, консультантів з узалежнень, представників поліції, служб пробації, пенітенціарної служби, викладачів та студентів ВНЗ, ЗПТО та ЗОНЗ, педагогів позашкільних закладів та ін.

Більшість з цих заходів була проведена за підтримки Фонду ім. Стефана Баторого м. Варшава.

Ключові слова:

круглий стіл

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook