Маркіян Мальський зустрівся з американськими лікарями, які рятують маленьких українців

25 вересня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 вересня, голова Львівської ОДА Маркіян Мальський зустрівся із професором Гарвадської медичної школи Геннадієм Фузайловим та його колегами, які прибули на Львівщину задля допомоги постраждалим від опіків дітям.

Очільник області висловив вдячність за допомогу та безкоштовні операції проведені американськими лікарями, вагомий внесок у  благодійну і громадську діяльність в Україні.

«За останні 14 років ви врятували життя понад 60-ти дітей з різних куточків України. І продовжуєте свою безкорисливу працю, яка є надзвичайно важлива для нашої країни та області зокрема. Ваші фахівці демонструють високу кваліфікацію і я сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю із Львівщиною»,- зазначив Маркіян Мальський.

Також голова Львівської ОДА наголосив на важливості обміну досвідом з українськими фахівцями, що забезпечить покращення якості надання медичних послуг пацієнтам та допоможе надати кваліфіковану допомогу дітям з опіковими травмами в Україні, зокрема на Львівщині.

«Ми зацікавлені, щоб допомогти якомога більшій кількості дітей. Також, це велика можливість для українських спеціалістів здобути важливий досвід», - підкреслив готовність до співпраці Геннадій Фузайлов.

Також американські лікарі зазначили, що в майбутньому готові запрошувати українських спеціалістів на навчання закордон у напрямку надання допомоги дітям з опіковими травмами.

В межах зустрічі українські медики відзначили, що благодійна справа американських лікарів, окрім порятунку життів, вже сьогодні якісно впливає на медицину області та України. Зокрема, отриманий від американських колег досвід із застосування нових технологій, сьогодні вже перебирають інші області.

Зазначимо, що це вже 9-й благодійний візит лікаря Фузайлова і його команди до Львова.  Щоразу вони оперують 40-60 дітей з різними травмами і кілька сотень консультують. Окрім американських медиків, також із маленьким пацієнтами працюють медичні працівники: хірурги, анестезіологи та медсестри української клініки.

Візит відбувається в межах проекту «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» у співпраці Медичного центру Medicover з Гарвардською медичною Школою.

Ключові слова:

лікарі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook