Відомі люди Львівщини закликали жінок прийти на обстеження

16 жовтня 2019р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

15 жовтня 2019 р, відбувся Breast brunch з людьми, які формують суспільну думку. Дату вибрано не випадково, адже саме 15 жовтня в усьому світі відзначається День боротьби з раком молочної залози.

«Для нас це ще одна можливість поінформувати громадськість щодо профілактики, виявлення на початковій стадії та належного лікування хвороби. Ми започатковуємо такі заходи, аби відомі люди Львівщини своїм авторитетом змогли вплинути на думку жінок, переконавши їх, що вчасна діагностика рятує життя. Впевнена, що нас об’єднують спільні речі: це небайдужість та прагнення допомогти. Нехай сьогоднішні слова стануть закликом для наших жінок потурбуватися про своє здоров’я завтра», - розпочала Мар’яна Служинська, директорка Львівського обласного центру громадського здоров’я.

Директорка департаменту Ірина Микичак звернула увагу на те, що у Львівській області вже функціонує 7 скринінгових центрів та в планах - створення нових. На сьогодні область має унікальну можливість забезпечити жінок сучасним обладнанням завдяки реалізації Проекту «Онкопревенція та впровадження протипухлинни технологій у Львівській області». Для запобігання і своєчасного виявлення онкопатологій органів жіночої репродуктивної системи важливими є систематичні профілактичні огляди. 

«Ми хочемо донести до усіх, що рак, який виявлений на ранніх стадіях, у 95% повністю виліковний. Минулого року ми виявили рак першої стадії у 82 жінок – по суті, завдяки скринінгу, ці життя були врятовані. Обстежуватись можна і не під час акції, яка зараз триває у Львівській області – нею ми привертаємо увагу до проблеми. Жінка може пройти обстеження у будь-який час», - Олег Дуда, голова Українського лікарського товариства у Львові, заступник директора Львівського регіонального клінічно-діагностичного онкологічного центру.

«Ми завжди із великою відповідальністю долучаємось до благодійних акцій. Більше 70 працівниць нашого театру вже пройшли обстеження. І закликаємо усіх гостей нашого театру регулярно перевірятись»,  - наголосив Андрій Мацяк – генеральний директор – художній керівник  Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, Заслужений діяч мистецтв України.

Мережа гіпермаркетів «Ашан» жваво долучилася до проведення акції, вони будуть використовувати промопродукцію Львівського обласного центру громадського здоров’я, зокрема флаєри з інформацією куди звернутися жінкам аби пройти мамографію. Наталія Кость та Назарій Капраль, керівники сектору людських ресурсів запевнили присутніх і надалі підтримувати різні профілактичні акції задля збереження здоров’я наших громадян.

Ключові слова:

бранчобстеженнярак

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook