Термін подання ідей проєктів до плану заходів з реалізації Стратегії Львівщини у 2021-2023 роках продовжили

7 листопада 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 листопада, відбулася онлайн-нарада з Міністерством розвитку громад та територій України щодо стану підготовки регіональних стратегій розвитку. В межах наради розглянули особливості формування стратегій, зокрема їх фокусування на смарт-цілях.

Зазначимо, що в межах роботи над Стратегією розвитку Львівщини вже провели 28 засідань робочих груп, 8 круглих столів, фокус-групи та тематичні заходи, засідання керівного комітету та 4 субрегіональні робочі групи у містах Дрогобич, Львів, Червоноград, Золочів, в яких взяли участь понад 250 представників бізнесу, громадськості органів місцевого самоврядування, місцевих агенцій регіонального розвитку під час яких провели опитування щодо найбільш важливих проблем регіонального розвитку та пріоритетів роботи на період до 2027 року. Також відбулась 2-денна місія експерта JRC з підтримки визначення пріоритетів смарт-спеціалізації.

Відтак, вже напрацьовано соціально-економічний аналіз області, проведено кількісний аналіз смарт-спеціалізації, опитування бізнесу, регіональних експертів, представників органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та мешканців області щодо пріоритетів економічного розвитку та якості життя, підготовлено SWOT-аналіз, сформовано структуру цілей, стратегічне бачення, розпочато процедуру стратегічної екологічної оцінки.

Також розпочато формування проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії на 2021-2023 роки, в якому найважливішим етапом розробки є збір ідей проєктів від представників області - юридичних та фізичних осіб.

Як інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА термін подачі проєктних ідей продовжили. Представники бізнесу, громадськості та науки можуть подавати свої пропозиції до 18:00 год 14 листопада.

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2021-2023 роки).

4. Проєктна ідея стосується одного або кількох завдань Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року (проєкт додається).

5. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.

6. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту (досвід реалізації подібних проєктів).

7. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: lviv.region.2027@gmail.com з приміткою «До плану заходів з реалізації Стратегії».

У випадку виникнення запитань можна звертатись  до начальника відділу стратегічного планування департаменту економічної політики облдержадміністрації – Вадима Табакери, тел.261-25-20.

Ключові слова:

ідеїстратегія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook