Понад 40 тисяч родин на Львівщині скористалися Програмою енергозбереження

11 листопада 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 11 листопада, міжнародна спільнота відзначає День енергозбереження. Свято було засноване у квітні 2008 року за ініціативи міжнародної екологічної мережі SPARE. 

Основна мета цього дня - привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку поновлюваних джерел енергії.

У міжнародний День енергозбереження в усіх країнах, де відзначається це свято, відбувають заходи, спрямовані інформування людей про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії.

Як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА  в області з 2007 року реалізується Програма енергозбереження для населення Львівщини, яка передбачає відшкодування  5%-15% відсоткової ставки за кредитами, отриманими фізичними особами на впровадження енергоощадних заходів та 10% тіла кредиту на встановлення приватних дахових сонячних електростанцій.

Від початку дії Програми понад 41,8 тис родин скористалися її механізмами, з обласного бюджету відшкодовано 85,2 млн грн, інвестиції в житловий фонд – 695 млн грн.

Як зазначають в департаменті, завдяки енергоефективним заходам родини можуть забезпечити тепло і затишок у своїх оселях, а також заощаджувати чималі кошти на комунальних платежах.

Також з метою підвищення енергоефективності бюджетних установ в області реалізується Програма енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини.

Упродовж 2016-2019 років в межах Програми здійснено комплексні заходи з термомодернізації у 12 установах, очікувана економія енергоресурсів – понад 3,2 млн грн в рік.

Управління енергозбереження департаменту ПЕК та енергозбереження облдержадміністрації закликає ощадно використовувати енергоресурси в своїх домівках.

Ключові слова:

енергозбереження

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook