Потрібно врахувати права і перевізників, і громадян, які мають право на пільговий проїзд, - Тарас Грень

16 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У понеділок, 16 грудня, у Львівській ОДА відбулась зустріч заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Тараса Греня із представниками автотранспортних підприємств, які здійснюють приміські та міжміські пасажирські перевезення.

Під час зустрічі йшлось про питання перевезення пільгових категорій громадян, які мають право перевозитися безкоштовно у приміському, міжміському та міському транспорті.

«Проблематика питання – не нова. У цій ситуації потрібно врахувати права і перевізників, і громадян, які мають право на пільговий проїзд, не забуваючи про дотримання законних норм. Це спільна зустріч, на яку міг прийти кожен, хто вбачає у цьому потребу – це і перевізники, і пільгові категорії громадян, і громадські організації. Є чітке розуміння того, що це питання не окремо перевізників чи влади – ця проблема є спільною. Тож спільними зусиллями ми маємо дійти до компромісу. Пільга виникає в силу закону. Відповідно, ми будемо в спосіб, передбачений законом, і в рамках наших повноважень доносити, формувати і переконувати реалізацію цієї пільги. І сьогодні ми говоримо про підписання меморандуму», - наголосив Тарас Грень.

Обговорили учасники зустрічі питання монетизації пільг, а саме компенсацію витрат на проїзд пільговим категоріям громадян. Не оминули теми впровадження електронного квитка. Зі свого боку, представники автотранспортних підприємств Львівщини підтримують ініціативу Львівської ОДА щодо можливого запровадження в області проекту монетизації пільг (адресної допомоги) на пасажирських перевезеннях.

Наступну зустріч із перевізниками для врегулювання проблемних питань планують провести цієї п’ятниці.

Додамо, щороку Львівська ОДА та перевізники укладають меморандум, у якому зазначають перелік пільговиих категорій, які можуть їздити в обласних маршрутках безкоштовно.  У 2019 році їздити безкоштовно на міжміських, приміських та міських маршрутах Львівської області можуть п’ять пільгових категорій: учасники бойових дій, бійці-добровольці АТО, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей загиблих, а також особи з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючі особи.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook