Проєкт Стратегії Львівщини до 2027 року розглянули на бюджетній комісії

23 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Проєкт Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року погодили на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку. Під час комісії погодили також План заходів з її реалізації у 2021 – 2023 роках.

«Цього разу підхід до формування Стратегії методологічно правильний. Формуючи Стратегію, відбувалися виїзди та кущові наради із вчителями, медиками, представниками ОТГ, бізнесменами та іншими фахівцями. Понад 300 експертів було залучено до створення документу та враховано різні аспекти», - наголосив під час комісії заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Документ має на меті досягнення п’ятьох стратегічних цілей: конкурентоспроможна економіка на засадах смарт-спеціалізації, якісне життя, збалансований просторовий розвиток, чисте довкілля, туристична привабливість.

«Проаналізувавши попередню Стратегію, ми розробили нову. Уряд зобов’язав розробити Стратегію розвитку області, де були жорсткі вимоги. Стратегічне бачення формується з 5 цілей та 17 завдань. Зокрема, серед інших наголос буде на якісному житті, чистому довкіллі, підтримці сільських територій та гірських районів. У стратегічних цілях збалансовано просторовий розвиток», - розповів начальник відділу стратегічного планування департаменту економічної політики Львівської ОДА Вадим Табакера.

У ході формування Стратегії врахували соціально-економічний аналіз, результати опитування щодо якості життя та пріоритетів економічного розвитку.​ 

Ключові слова:

комісіястратегія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook