"Гастромандри Львівщиною. Розмови на кухні": у межах заходу порушили питання експорту локальних продуктів

22 березня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 березня, про головні аспекти експорту локальних продуктів говорили на заході "Гастромандри Львівщиною. Розмови на кухні" в межах Агропорту 2019.

Т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Марта Бухтіярова поділилася з учасниками заходу про особливості виходу на експорт спеціалітетів, з чого почати експортувати харчову продукцію і як взнати про тарифні та не тарифні обмеження. 

«В Україні є організації, програми та проекти для виробників харчової продукції та локальних фермерів, які допомагають їм виходити на експорт та шукати партнерів. Дуже важливо представляти свій продукт на міжнародних виставках та брати участь у торговельних місіях для пошуку свого споживача за кордоном та налагоджувати нові контакти. Львівська облдержадміністрація організовує торгівельні місії в різні країни, до яких завжди можна долучитися», - зазначає Марта Бухтіярова.

Довідково:

При Львівській ОДА створено Службу підтримки експорту, яка стала продовженням роботи департаменту нкономічноїиаолітики у напрямку сприяння діяльності експортерів області.

Серед напрямків роботи  – торговельні місії, промоція, спеціалізація по країнах, пошук контрагентів, школа експортера, та безпосередньо супровід експортерів.
 

Ключові слова:

агропорт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook