Медична комісія погодила перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ

11 березня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 березня, відбулось чергове  засідання постійної комісії  з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту.

Відтак, члени комісії погодили перелік обладнання для комунальних некомерційних медичних закладів та установ на загальну суму 63 млн гривень. 4, 4 млн гривень залишили в резерві на заходи по боротьбі із коронавірусом у частині необхідності придбання додаткового обладнання при потребі.

Цей перелік напрацьований департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА  спільно з керівниками обласних медичних закладів. Відтак, до кінця березня лікарні зможуть оголосити тендер на придбання обладнання.

“Дуже важливо, що комісія одноголосно підтримала цей перелік, звісно, хотілось, щоб коштів на обладнання було більше. З кожним роком сума на медичну апаратуру зростає сподіваємось що до кінця року ми зможе знайти додаткові можливості для підсилення закладів та установ медичним обладнанням, адже від цього залежить якісна діагностика захворювань та подальше лікування пацієнтів”, - наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.  

Зазначимо, обладнання  придбають за кошти обласного бюджету в межах "Комплексної програми  надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки»

Ключові слова:

комісіяобладнання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook