Інформуємо про розподіл обов'язків та повноважень між заступниками голови Львівської ОДА
На сьогодні повністю сформований керівний склад Львівської ОДА. У команді голови облдержадміністрації Максима Козицького працює перший заступник Андрій Годик та четверо заступників – Іван Собко, Юрій Холод, Тарас Грень, Юрій Бучко.
Відтак, передбачений розподіл обов'язків та функціональних повноважень між заступниками голови – хто за яку сферу відповідає і несе персональну відповідальність за стан справ на дорученій ділянці роботи.
Зокрема, перший заступник голови ЛОДА Андрій Годик координує роботу департаментів: економічної політики, міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, паливно-енергетичного комплексу, внутрішньої та інформаційної політики, а також взаємодію з правоохоронними органами.
Іван Собко курує департаментами фінансів, охорони здоров'я, культури та релігій, освіти і науки.
Юрій Холод курує роботу Служби у справах дітей, управління туризму та курортів, фізичної культури та спорту, галузь капітального будівництва та управління господарсько-технічного забезпечення.
Тарас Грень відповідає за управління транспорту та зв’язку, департаменти з питань цивільного захисту та соціального захисту населення, державний архів та координування з оборонної роботи.
Юрій Бучко координує роботу департаментів агропромислового розвитку, архітектури та розвитку містобудування, дорожнього господарства, галузі ЖКГ, екології.
Новини за темою
Громад навчають практичним навичкам з управління ресурсами
22 жовтня 2021
На Львівщині триває практичний тренінг «Управління ресурсами громади». Зокрема, вчора, у готелі Львів, перед учасниками тренінгу виступив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний. У своєму виступі заступник процитував Альберта Ейнштейна. «Логіка приведе вас з точки А в точку Б. Уява приведе вас куди завгодно… Уява набагато важливіша, ніж знання. Знання спираються лише на те, що ми зараз знаємо і розуміємо, в той час як уява включає в себе цілий світ і все те, що ми коли-небудь зрозуміємо і дізнаємося», - зазначив Віталій Загайний/ Як йшлося в межах тренінгу, об’єднані територіальні громади сьогодні вступають в новий етап свого життя, вони отримали повноваження та ресурси. Громади є відповідальними перед своїми мешканцями за формування комфортного та безпечного середовища проживання. Досвід, якого не вистачає, доводиться отримувати під час руху. Громада має 3 основних внутрішні ресурси: - Соціальний капітал (знання, компетенції, досвід, традиції, окремих членів, взаємодію у спільноті на основі взаємної довіри, самозарадність, солідарність і співвідповідальність.) - Фінансові ресурси (місцевий бюджет, медична і освітня субвенції, доходи комунальних підприємств, лікарняня каса, добровільні внески.) - Ресурси довкілля (землі, ліси, водойми, природні копалини, пам’ятки природи, міфи і легенди.) Також, серед учасників тренінгу: Володимир Олійник, менеджер проектів представництва фонду “Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні – з темою представлення Фонду Фрідріха Науманна; Олександр Гнітецький, експерт із земельних питань, сертифікований інженер-землевпорядник – з темою Земельні ресурси (облік, використання та збереження земель). Тренінг триватиме до 23 жовтня. Окрім теоретичних занять, запланований виїзд у м. Кам’янка-Бузька та огляд розвиткових інфраструктурних об’єктів міста.
Олександр Кулепін - новопризначений заступник голови Львівської облдержадміністрації
12 травня 2021
11 травня новим заступником голови Львівської облдержадміністрації призначили Кулепіна Олександра Сергійовича. Відучора новопризначений посадовець приступив до виконання своїх обов'язків. На посаді Олександр Кулепін займатиметься цифровим розвитком, а також цифровою трансформацією і цифровізацією. Олександр Кулепін закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом за спеціальністю "Економіка та підприємництво". Зазначимо, до призначення на посаду Олександр Кулепін працював у компанії, яка спеціалізується на пасажирських перевезеннях, де був відповідальний за досягнення її цілей в Україні.
Максим Козицький відвідав воїнів ООС у військовому госпіталі
22 квітня 2021
Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав воїнів ООС у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові. 13 квітня їх перевезли сюди літаком зі шпиталю у Харкові. Військові з різних куточків України: Харківської, Івано-Франківської, Волинської, Полтавської, Черкаської, Закарпатської областей. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові, де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування. Четверо з них отримали вогнепальне поранення, один – важко травмований. Після перенесених операцій та стабілізації стану військові потребують консультації вузьких спеціалістів, якісної діагностики. «Подякував хлопцям за їх стійкість та силу духу. За все, що робили та роблять для всіх нас. Саме завдяки таким, як вони, ми маємо можливість сьогодні жити та працювати у нашій країні. Побажав їм якнайшвидше одужати», - зазначив Максим Козицький.
Віталія Загайного призначили на посаду заступника голови Львівської ОДА
2 березня 2021
Заступником голови Львівської облдержадміністрації призначено Віталія Загайного. Відповідне розпорядження підписав голова Львівської ОДА Максим Козицький сьогодні, 2 березня. У підпорядкуванні нового заступника буде департамент соціального захисту, агропромислового розвитку, цивільного захисту, служба у справах дітей, Державний архів у Львівській області. Віталій Загайний закінчив Український державний лісотехнічний університет. До призначення на посаду заступника голови Львівської ОДА більше року працював на посаді першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації.
Розпочалась прес-конференція голови Львівської ОДА Максима Козицького за підсумками року (відео)
11 лютого 2021
У Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького розпочалась прес-конференція голови Львівської ОДА, під час якої Максим Козицький підсумує роботу упродовж року на посаді. Серед ключових питань, зокрема, антикризові заходи проти коронавірусу, розвиток освіти, розбудова соціальної інфраструктури, будівництво доріг, підтримка учасників АТО/ООС, основні економічні показники, результати реалізації програми «Велике будівництво» тощо. Також очільник Львівщини презентує напрями роботи у 2021 році. Дивитись прес-конференцію наживо – за посиланням.
Сімейні лікарі зобов’язані реагувати на дзвінки пацієнтів, - Іван Собко
25 серпня 2020
В умовах боротьби із Covid-19 виникає багато зауважень до роботи лікарів первинної ланки. Якщо сімейні лікарі одразу перекладають роботу на екстрену медицину та радять викликати швидку, може настати колапс. Про це сьогодні під час брифінгу розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко. «Сімейні лікарі зобов’язані реагувати на дзвінки пацієнтів, з якими підписано декларацію, консультувати і надавати фахову допомогу. А карети швидкої допомоги мають їхати до людини, яка потребує госпіталізації. У сімейних лікарів є усі можливості для надання первинної допомоги хворим: всі амбулаторії забезпечені транспортом та відповідними технічними засобами. Міністр охорони здоров’я акцентував увагу, що НЗСУ переглядатиме та робитиме детальний аналіз роботи сімейних лікарів. При виявленні системних фактів відсутності реагування чи непрофесійного підходу до супроводу пацієнта буде зроблено певні висновки», - зазначив Іван Собко. За його словами, Національна служба здоров’я України має право розірвати угоду з такими сімейними лікарями. «Хворих багато, працювати складно, але консолідована робота всіх ланок медицини дозволить подолати цю епідемію», - резюмував заступник голови.
Максим Козицький ознайомився з ходом будівництва школи на Городоччині (ВІДЕО)
30 липня 2020
У межах робочої поїздки на Городоччину учора, 29 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав школу в селі Дубаневичі, яку споруджують за програмою Президента «Велике будівництво». До жовтня цього року планують здати один з двох її корпусів. Роботи виконані на половину. В будівлі поштукатурені стіни, проведено електричні мережі, є стяжка. Утеплено фасад котельні. Тепер майстри шпаклюють стіни всередині приміщень, кладуть плитку. Обладнують вентиляцію, пожежні резервуари, очисні споруди. Утеплюють фасад школи та облаштовують подвір’я. Школа в Дубаневичах розрахована на 108 дітей. У першій черзі передбачені навчальні кабінети, їдальня, окрема котельня. «Дотепер школярі навчалися у приміщеннях, які зовсім не пристосовані до навчального процесу. Це 5 різних невеличких корпусів з пічним опаленням, деякі з них в аварійному стані. Маємо активізувати всі роботи, щоб до настання холодів діти вчилися у гідних умовах», - зазначив очільник Львівщини. Загальна вартість будівництва – майже 54 млн грн.
У смт Великий Любінь завершують будівництво садка для 150-ти дітей
29 липня 2020
Уже незабаром свої двері для малечі відкриє дошкільний навчальний заклад у смт Великий Любінь Городоцького району. Ясла-садок збудували в межах програми «Велике будівництво». Хід та якість виконання робіт по об’єкту сьогодні, 29 липня, оглянув голова Львівської ОДА Максим Козицький. Очільник області наголосив, що діти мають виховуватись у належних умовах, відтак всі роботи мають бути проведені якісно та бути безпечними і максимально комфортними - як для малечі, так і для педагогів. У яслах зможуть перебувати 150 дітей. На сьогодні готовність об’єкта будівництва - понад 99%. Вже збудована двоповерхова будівля, котельня, утеплено фасад, влаштовано покрівлю. Окрім цього, закупили необхідне для садка обладнання та впорядкували благоустрій території. Необхідно ще провести роботи із приєднання установи до газо- і електромереж. Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта – 51,3 млн грн, з них з державного та обласного бюджетів - понад 46 млн грн, решта – з місцевого.
Максим Козицький вшанував постать Митрополита Шептицького під час прощі до Прилбич
29 липня 2020
Сьогодні, 29 липня, відбулась щорічна проща до Прилбич - родинного села Праведного Митрополита Андрея Шептицького. Захід приурочений 155-й річниці від дня його народження. Разом із вірянами та монашеством Львівської Архиєпархії УГКЦ постать Митрополита вшанував голова Львівської ОДА Максим Козицький. «Ім’я Митрополита Андрея Шептицького є символом української Церкви, національного та духовного єднання нашого народу. Його життя – приклад справжньої віри і любові до Господа, рідної землі, народу. Господь покликав Андрей Шептицького стати духовним батьком нашої нації у буремні часи змін та непевностей, у часи бездержавності, страшних випробувань і страждань. І цей шляхетний серцем і сильний духом чоловік, нащадок графського роду, високоосвічений інтелектуал - зумів відродити Українську греко-католицьку церкву та розбудувати її в Україні та за кордоном, а також об’єднати український народ. В час терору проти Церкви і народу Владика Андрей дав приклад безстрашного і непохитного наслідування Христу. Своїм життям він довів, що Віра та Любов залишаються з нами назавжди. Його ідеї, діяння, заповіти, вчення, його дух продовжують жити. І нині він є для нас Духовним Батьком»,- зазначив очільник області. В межах прощі присутні взяли участь у панахиді біля каплиці-усипальниці Шептицьких та Архиєрейській Божественній Літургії, яку очолив Митрополит Львівський Ігор (Возьняк). Опісля Літургії відбулась молитва за прославу праведного Митрополита Андрея. Також учасники прощі переглянули прем’єру фільму про Митрополита Андрея Шептицького. Довідково: Прилбичі - село в Яворівському районі, де народився митрополит Андрей Шептицький, ЧСВВ (29.07.1865-01.11.1944) - український релігійний діяч, єпископ Української греко-католицької церкви; від 17.01.1901 до смерті - Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський - предстоятель Української греко-католицької церкви. За мудрі настанови й великі труди він отримав багато народних імен: Український Мойсей, Духовний будівничий, Провідник української нації, Великий митрополит. За час свого служіння значно розбудував греко-католицьку церкву як в Україні, так і за кордоном. Будучи одним із найбагатших людей Галичини, щедро спонсорував українські культурно-просвітницькі товариства, надавав стипендії молодим митцям. У 1905 році заснував Національний музей у Львові і придбав для нього велику кількість експонатів. Прилбичі стали родинним маєтком Шептицьких всередині ХVІІІ ст. Сьогодні на місці палацу Шептицьких стоїть лише пам’ятний камінь, встановлений в 1990 році. У 2011 році в парку Шептицьких збудували нову каплицю Матері Божої в пам’ять про ту, що в 1939 році була зруйнована більшовиками. На околиці Прилбич є родинна усипальниця Шептицьких. У 1997 році у Прилбичах розпочато будівництво храму-музею митрополита Андрея. Тепер церкву-музей наповнюють експонатами, пов’язаними з життям родини Шептицьких, дитячими та юнацькими роками їхніх видатних дітей. Перед храмом в 2011 році був встановлений перший на той час в Україні пам’ятник Митрополиту Андрею та його брату блаженному священномученику Климентію. Сьогодні Прилбичі є відпустовим місцем для прочан, які приїжджають сюди, щоб помолитися на місці блаженної пам’яті слуги Божого Митрополита Андрея та цілої його родини.
Львівщина розширюватиме інвестиційний потенціал у агропромисловій галузі
28 липня 2020
Сьогодні, 28 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із представниками компанії “Контінентал Фармерз Груп”. Присутні поспілкувалися про подальший розвиток та розширення інвестиційної співпраці в регіоні. Як зазначив генеральний директор “Контінентал Фармерз Груп” Георг фон Нолкен, упродовж 2019 року до бюджетів усіх рівнів від агрохолдингу надійшло понад 670 млн гривень податків, що робить компанію одним із найбільших платників податків в аграрній галузі у Західній Україні. «Хочу подякувати за те, що такі великі компанії працюють в Україні та сплачують податки. Окрім того, створюють нові робочі місця. Ви робите важливу роботу і, ми зі свого боку, всіляко будемо підтримувати Вас у всіх починаннях», - наголосив Максим Козицький. Зазначимо, що компанія є однією із провідних виробників картоплі в Україні. Для зберігання продукції використовують картоплесховища у Тернопільській та Львівській областях, загальною місткістю 87 тисяч тонн. До складу холдингу входить власний крохмальний завод. Відтак, у межах зустрічі сторони обговорили можливість розміщення на території Львівської області ще одного картоплесховища та елеватора. “Контінентал Фармерз Груп” щорічно збирає понад 800 тисяч тон врожаю, серед яких: пшениця, картопля, ячмінь, соняшник, ріпак, кукурудза. О Крім того, сторони поговорили про підтримку компанією розвитку кооперативного руху та пропагує створення сільськогосподарських кооперативів. Таких, станом на сьогодні – 30. Вони займаються ягідництвом, бджільництвом, молочарством та іншою діяльністю.
Виконання місцевих бюджетів та залучення інвестицій в область обговорили під час скайп наради з головами РДА
28 липня 2020
Сьогодні, 28 липня, відбулась скайп нарада під керівництвом очільника Львівської ОДА Максима Козицького з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення. Серед питань, які розглядали, – виконання місцевих бюджетів, реалізація об’єктів капітального будівництва, залучення та супровід інвестиційних проєктів. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за перше півріччя цього року розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків. Як він зазначив, у загальний фонд місцевих бюджетів надійшло понад 7,8 млн грн, динаміка надходжень +3 % до аналогічного періоду минулого року, або ж 257 млн грн. Динаміка надходжень податків і зборів в області склала 103 %, відтак Львівщина посіла 12 місце за цим показником серед областей України. Попри непростий час, 10 зведених територій бюджетів забезпечили виконання планових призначень півріччя. Це місто Борислав, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Перемишлянський, Пустомитівський, Старосамбірський, Турківський та Яворівський райони. Також є 11 територій де є проблеми із виконанням дохідної частини та очікується невиконання річного плану за доходами – міста Моршин, Трускавець, Самбір, Новий Розділ, Стрий, Дрогобич, а також Сколівський, Радехівський, Бродівський, Мостиський та Стрийський райони. Про залучення та супровід інвестиційних проєктів присутніх поінформував начальник управління інвестиційної політики Львівської ОДА Роман Матис. За його інформацією, на супроводі в РДА та МВК перебуває 450 інвестиційних проєктів та 130 в ЛОДА. «Першочерговим завданням управління є охопити всі можливі інвестиційні об’єкти, щоб створити максимально сприятливий інвестиційний клімат», - зазначив він. Також в межах наради голова Старосамбірської РДА Петро Назар прозвітував про проведену роботу. Інформація стосувалася різноманітних галузей життя району: інфраструктури, медицини, освіти, економіки, агропромислового розвитку тощо. За підсумками наради головам РДА доручено підсилити роботу із супроводу інвестиційних проєктів. «Робота має бути системною та максимально сприяти залученню інвестицій в область», - наголосив Максим Козицький. Також керівнику Старосамбірського району доручено спільно з податковим органом забезпечити збільшення надходжень до бюджету району, насамперед, акцизного податку з пального та податку на майно, зменшити податковий борг з податку на доходи фізичних осіб у розрізі платників та заслухати керівників підприємств на засіданнях відповідної районної робочої групи. Окрім цього, забезпечити погашення дефіциту коштів на оплату праці працівникам бюджетної сфери та розглянути питання щодо зменшення або надання пільгових ставок по платі за землю, місцевих податках та зборах для юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які зазнали фінансових збитків у період дії карантину.
Максим Козицький вшанував пам'ять загиблих у Скнилівській трагедії
27 липня 2020
Сьогодні, 27 липня, - 18-ті роковини від дня Скнилівської трагедії. Поминальні заходи в області розпочались у каплиці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії, де відбулась Божественна Літургія та парастас. Опісля родичі загиблих, представники влади та духовенства переїхали до «Сегменту пам’яті» жертв Скнилівської трагедії. Тут громада, керівництво області поклали квіти та лампадки - як символ вічної пам’яті та скорботи за невинно загиблими. «Пройшло 18 років від страшної трагедії, яка сталася тут, на Скнилові. Та щороку ми ніби заново переживаємо цю подію. Бо досі не можемо усвідомити – як так могло статися? Ця трагедія підкосила нас усіх. Ми зрозуміли, якою страшною ціною розплачуємося за чиєсь недбальство, необдумані вчинки, - сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький. - Ця катастрофа також зобов’язує нас завжди пам’ятати, що в багатьох ситуаціях у наших руках не лише власне життя, а й життя наших ближніх». Довідково: Скнилівська трагедія – авіакатастрофа під час святкування 60-ї річниці 14-го авіаційного корпусу ВПС України на летовищі «Скнилів» під Львовом 27 липня 2002 року. Внаслідок падіння винищувача Су-27УБ у натовп глядачів загинуло 77 осіб (серед них – 28 дітей) і постраждало близько 250 людей. За кількістю загиблих є найбільшою катастрофою в історії авіаційних шоу.