Майже пів сотні спортсменів Львівщини отримають грошові винагороди

28 травня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Найкращих спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які впродовж І кварталу 2020 року вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівнів, відзначать грошовими винагородами.

Як повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА, винагороду отримають 48 спортсменів Львівщини на суму 157 500 гривень.

“Тішить, що хоч змагальний процес цьогоріч тривав поки тільки два місяці, ми маємо багато яскравих перемог на європейських та світових першостях. Звичайно, цей елемент матеріальної сатисфакції є своєрідною мотивацією для спортсменів, підтримкою, яка сьогодні особливо потрібна. Сподіваємось, що спортивна галузь зовсім скоро зможе повернутись до звичного ритму життя, мешканці Львівщини знову зможуть вболівати за наших спортсменів, а ті здобуватимуть ще більше перемог”, - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Найбільшу винагороду цього разу отримає Гліб Кігітов, який здобув золото на чемпіонаті Європи зі стрільби кульової серед юніорів. Також високі нагороди отримають чемпіонка України зі стрільби кульової Ольга Болонна, переможець Зимового чемпіонату України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків Дмитро Шеремет, чемпіони України з велоспорту серед дорослих Андрій Ганзін, Микита Яковлев, Валерій Романенко, Олександр Кривич, Мар’ян Канака та Анна Луцик, а також чемпіонка України з настільного тенісу серед дорослих Соломія Братейко. Крім того, відзначать 92 тренерів, які готували спортсменів.

Всього грошових винагород буде виплачено на суму 304 000 гривень. Нагадаємо, що нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Ключові слова:

нагородиспортсмени

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook