Максим Козицький нагородив призерів чемпіонату України з боксу

23 березня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький нагородив відзнаками та грошовими преміями призерів чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років, який проходив у Чернівцях. Вихованець школи вищої спортивної майстерності Олександр Гриців отримав на змаганнях срібну нагороду, а студент Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Куля – бронзову.

Відзначили також особистих наставників хлопців - відомих боксерів Романа Семенишина, Романа Джумана та тренера збірних команд України з олімпійських видів спорту у Львівській області Владлена Новаковського.

На зустріч із головою ОДА Олександр приїхати не зміг, бо захворів. Участь у заході взяли також Президент Львівської обласної федерації боксу Богдан Бурда, Почесний президент Львівської обласної федерації боксу Юрій Доскіч, голова опікунської ради Львівської обласної федерації боксу Євген Міллер.

«Львівщина гордиться такими результатами і вами персонально, - наголосив Максим Козицький. - Пророблена величезна робота, дякую вам. Тренерам подяка за ту мотивацію, яку даєте вихованцям. Також дякую Львівській обласної федерації боксу за зусилля та ресурси, які ви вкладаєте в нашу молодь, щоб вона гідно репрезентувала Україну та Львівщину на найвищих спортивних форумах континентального та світового рівня».

Президент Львівської обласної федерації боксу Богдан Бурда вручив Максиму Козицькому подяку за постійну підтримку спортсменів та висловив сподівання на продовження співпраці.

«Фінансова підтримка з боку облдержадміністрації та федерації є хорошим стартом для прагнень спортсменів на майбутнє покращувати свої результати. Це стимулює і додає позитиву боксерам і тренерам», - зазначив Богдан Бурда.

Нагадаємо, з 8 по 14 лютого 2021 року у Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років. До складу збірної команди Львівської області для участі у чемпіонаті України увійшло 12 спортсменів Львівщини. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook