На Львівщині планують напрацювати низку заходів щодо вшанування пам'яті Мирослава Скорика

21 липня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Заступник голови Львівської ОДА Іван Собко зустрівся сьогодні із дружиною Героя України Мирослава Скорика Адріаною Скорик, проректором з питань науки Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, доктором мистецтвознавства, професором. Під час зустрічі обговорили низку ідей щодо гідного пошанування пам’яті видатного композитора наступного року.

Дружина великого Маестро Адріана Скорик поділилася планами родини щодо ініціативи присвоїти Львівській національній філармонії звання Мирослава Скорика та започаткувати конкурс молодих композиторів в пам'ять про творчість Маестро.

«У контексті вшанування Мирослава Скорика на загальноукраїнському рівні Львів має посісти чільне місце, адже саме тут починався його грандіозний творчий шлях. Львівська національна філармонія є тим майданчиком, який гідно презентує українську музику, а з його керівником Володимиром Сивохопом Мирослава Скорика поєднує тривала творча та наукова робота», - зазначила Адріана Скорик.

Заступник голови охоче підтримав озвучені ідеї та наголосив, що в обласному бюджеті на наступний рік  повинна бути передбачена окрема стрічка на заходи, пов’язані із гідним вшануванням пам’яті Маестро.

«Надзвичайно приємно, що родина має такі ідеї та може ними поділитися із владою. Ми охоче підтримаємо всі проекти та разом напрацюємо правильні механізми для їх вчасної реалізації. Деякі ідеї ми також можемо винести на громадське обговорення, адже постать Мирослава Скорика важлива та особлива для багатьох львів’ян», - акцентував Іван Собко.

Під час зустрічі також обговорили можливість спорудження пам’ятника Мирославу Скорику, створення музею та організацію заходів для вшанування пам’яті композитора у 2021 році.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook