У пологовому корпусі Львівської обласної клінічної лікарні тривають ремонтні роботи
Капітальний ремонт пологового відділення лікарні розпочали у 2018 році. У травні відбувся повторний тендер на визначення виконавця робіт, після чого ремонт продовжили інтенсивніше.
«Підрядник, який зараз взявся до робіт, активно та якісно продовжив виконання ремонту. Для нас є пріоритетним два комунальних заклади третього рівня, на яких довгий час не велися будівельні роботи. Це Перинатальний центр та пологовий корпус обласної лікарні. Обласний бюджет пріоритетно фінансує цей об’єкт. Ми докладаємо всіх зусиль, аби якнайшвидше завершити усі роботи та відкрити корпус для пацієнтів. Голова ОДА ставить чітке завдання - до 14 жовтня 2020 року Пологовий корпус має запрацювати, і ми це зробимо», - акцентував заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.
Залишкова вартість робіт по об’єкту «Реконструкція будівлі пологового корпусу Львівської обласної клінічної лікарні із впровадженням енергозберігаючих заходів» після перерахунку проектно-кошторисної документації складає 4 млн 382тис грн. За результатами вдруге проведеного тендеру 12 травня було укладено договір з ТОВ «Орбудсервіс» на суму 3 799 400 грн. З обласного бюджету виділено цього року 3млн 431 грн. Станом на сьогодні освоєно 2074382 грн.
Окрім того, залишкова вартість робіт із капітального ремонту інженерних мереж та приміщень 1,2 та 4 поверхів пологового корпусу після перерахунку становить 38 млн 816 тис грн. Договір укладено на суму 35 899 740 грн. З обласного бюджету у 2020 році виділено 17 млн грн. Станом на сьогодні було освоєно 6 млн 613 тисяч, в тому числі 3 млн 235 тисяч аванс на придбання матеріалів.
Новини за темою
Дорожники ліквідовують деформації дорожнього покриття на напрямку Зимна Вода – Холодновідка
11 травня 2022
Дорожники ліквідовують деформації дорожнього покриття на одній із найбільш завантажених доріг Львівщини. Йдеться про Західний обхід Львова. Станом на зараз важка техніка працює на відтинку Зимна Вода – Холодновідка. Керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза зазначив, що війна внесла свої корективи у плани щодо розбудови дорожньої інфраструктури по всій території України. Однак, проїзд основними автошляхами має бути забезпечений. Адже дороги – це артерії, які забезпечують транспортний зв’язок для громадян нашої держави. «Ще з початку війни ми спостерігали значне збільшення інтенсивності руху транспорту автомобільними дорогами західний областей України, особливо, в напрямках міжнародних пунктів пропуску. Адже вимушено переселені громадяни із східної, південної та центральної частин нашої держави залишали свої домівки, щоб врятуватися від війни. Станом на зараз ситуація трохи стабілізувалася, однак потреба у належному сполученні залишилася». – Наголосив Олег Береза. Він додав, що на ділянках проведення ремонтних робіт організували реверсивний рух транспорту. «Прохання до водіїв, ставитися з розумінням до тимчасових незручностей на дорозі та звертати увагу на встановленні дорожні знаки». – Зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області.
Підрядник отримав сертифікат на введення в експлуатацію дороги Дроговиж - Дубина
5 травня 2022
Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) видала сертифікати для введення в експлуатацію відремонтованих доріг. Як роз’яснили в департаменті дорожнього господарства, після завершення капітального ремонту автомобільної дороги згідно з чинним законодавством необхідно здійснити процедуру введення її в експлуатацію. Для цього Державна інспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) за результатами перевірки видає сертифікат, що засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації. Відтак, на цьому тижні ДІАМ видали такий сертифікат для експлуатації автодороги Дроговиж - Дубина, якою здійснюють доїзд на озеро Задорожнє, що у Стрийському районі Львівської області. З цього моменту гарантійний термін експлуатації капітально відремонтованих доріг згідно з договором підряду становить 10 років - на земляне полотно та 8 років - на основу дорожнього одягу. Також за період від грудня 2021 року по квітень цього року ДІАМ видала сертифікати готовності до експлуатації таких об'єктів на території області: – автомобільної дороги загального користування місцевого значення Хильчиці - Ясенівці Золочівського району. Ця дорога є об’їзною Золочева та відіграє важливу логістичну складову для транспортної інфраструктури Золочівського району; – моста на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення Судова Вишня - Комарно, Яворівського району Львівської області. Цей міст перебував в аварійному стані і створював загрозу життю людей; – вул. Шкільна (від буд. №1 до буд. № 44) в с. Викоти Самбірського району Львівської області. Дорогу капітально відремонтували задля безпечного руху мешканців села та учнів до школи у с. Викоти. «На цьому робота ЛОВА не зупиняється, продовжуємо підготовку документації для подальшого введення в експлуатацію відремонтованих автомобільних доріг в області». – Наголосив заступник директора департаменту дорожнього господарства Микола Одиноцький.
У поточному році на Львівщині відремонтують майже 350 кілометрів доріг
22 лютого 2022
Цього року у межах Президентської програми «Велике будівництво» на Львівщині планують відремонтувати 336 кілометрів доріг державного та місцевого значення, а також відновити 52 мости. Про це сьогодні під час брифінгу розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. «У 2010 році на Львівщині відремонтували 0 кілометрів доріг. У 2017 – 179. І це найбільший показник до моєї каденції як голови ОДА. Минулоріч в області в межах «Великого будівництва» відремонтували понад 264 кілометри шляхів. А цього року маємо ще амбітнішу ціль – збудувати та відремонтувати 336 кілометрів доріг і 52 мости», – наголосив очільник області Максим Козицький. Серед пріоритетів на цей рік – ремонт доріг Київ – Чоп та Сколе – Славське, що у межах проєкту «Мале карпатське коло». «Також важливий проєкт - реконструкція Західного обходу Львова і влаштування там транспортних розв’язок на різних рівнях. Завершення капітального ремонту дороги Стрий – Ізварине. Ця дорога з’єднає усю Україну», – додав Максим Козицький. Щодо місцевих доріг, то на цей рік з державного бюджету виділили більше 1,2 млрд гривень. Також голова Львівської ОДА наголосив, що важливим є розвиток прикордонної інфраструктури і надалі розбудовуватимуть під’їзди до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Зокрема, свого ремонту на всій протяжності дочекається дорога Червоноград – Рава-Руська. Працюватимуть дорожники також у Хирові та Нижанковичах. «Дороги потрібно не лише будувати і ремонтувати, а й берегти та належним чином обслуговувати. Тому в області з’явиться ще 5 майданчиків для зважування у русі. Два таких на Львівщині вже успішно працюють. За два роки, поки діє програма «Велике будівництво», на Львівщині збудували та відремонтували більше кілометрів доріг, ніж за усі попередні роки незалежності України. І виглядає так, що це лише початок. Наше завдання – робити свою справу, обороняти наші кордони, зберігати спокій і ми обов'язково переможемо», - акцентував Максим Козицький. Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.
Міст на дорозі Мшанець-Стрілки відремонтують за майже 5 млн грн
18 лютого 2022
На автомобільних дорогах загального користування місцевого значення стартує ремонтно-будівельний сезон 2022. Зокрема, відновили роботи з капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С141704 Мшанець – Стрілки на ділянці км 19+137. Як інформують у департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА ремонт цього мосту розпочали у вересні минулого року. На сьогодні розібрали старий міст, провели роботи з влаштування бурозаливних опор, змонтували балки прогонової будови та влаштували залізобетонну накладну плиту. Виконують підготовчі роботи із влаштування тротуарів. «На виконання робіт з державного дорожнього фонду у 2022 році передбачено 4,8 млн гривень. У цьому році плануємо завершити всі роботи та відкрити для проїзду новозбудований міст», - зазначив заступник голови ЛОДА Юрій Бучко. Нагадаємо, що рух цим мостом перекритий з 2008 року. Після повені та пошкодження поруч збудували тимчасовий міст, який слугує основним проїздом до сьогодні та перебуває в аварійному стані. З того часу жодних робіт з відновлення мосту не проводили.
Розпочав роботу новий пологовий корпус Львівської обласної клінічної лікарні
1 лютого 2022
З 1 лютого вагітні зможуть народжувати у оновленому пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні. Корпус розрахований на 100 акушерських ліжок: 40 місць передбачено для пологового відділення, 30 – для відділення патології вагітності та 30 – для відділення екстрагенітальної патології. Також тут функціонує відділення неонатального догляду і відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених. «Сьогодні справді велика та вагома подія для нас. Це саме той рівень медичних послуг, які повинні отримувати мешканці. Адже майбутні матері, які народжуватимуть тут, не тільки отримають фахову, кваліфіковану медичну допомогу, а й зможуть перебувати у якісних та комфортних умовах. Нове сучасне обладнання - це надзвичайно важливо, проте хороший і зорганізований колектив – це запорука успіху. Ваша праця складна, однак, те, що ви робите – це найщасливіший подарунок долі. Успіхів, наснаги, віри в себе та свої можливості», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. Михайло Гичка, генеральний директор лікарні, зазначив, що важливо у будь-якій роботі цінувати один одного і підтримувати, аби збудувати потужну і цілеспрямовану команду професіоналів та продовжувати працювати задля майбутніх пацієнтів. «Тут змінилось все. Відбулось перепланування першого поверху, тут розташований приймальний покій та оглядовий кабінет. Зараз у пологовому є вісім індивідуальних пологових зали та три операційні. Вдалося також оновити обладнання, ліжка і меблі. Тому ми повністю готові до прийому наших пацієнток», - повідомив Володимир Солощенко, завідувач пологового відділення ЛОКЛ. Нагадаємо, офіційне відкриття пологового відділення відбулося у грудні минулого року. Тоді завершили ремонтні роботи та встановлювали необхідне медичне обладнання.
Керівники обласних медичних закладів розповіли про плани роботи на 2022 рік
17 січня 2022
Під час наради у Львівській облдержадміністрації з заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком та директором департаменту охорони здоров’я адміністрації Орестом Чемерисом керівники обласних медичних закладів поділилися планами роботи очолюваних ними закладів на 2022 рік, та розповіли про проблемні питання, що потребують оперативного вирішення. Львівський обласний перинатальний центр: Як розповіла директорка Львівського обласного перинатального центру Марія Малачинська, медична рада центру визначила три стратегічні напрямки роботи на 2022 рік. Перший – це відкриття банку грудного молока. «Оскільки ми відкрили другий етап виходжування новонароджених та приймаємо передчасно народжених діток зі всієї області, то такий банк мусить бути. В Україні зараз існує лише один банк грудного молока – у Києві. Натомість у сусідній Польщі таких банків є близько сімнадцяти, у Європі – більше трьохсот. Наявність банку грудного молока дозволить скоротити перебування недоношених діток у дитячій реанімації, а також стане профілактикою ентероколітів. Другий напрямок – це покращення і укомплектування матеріально-технічної бази другого етапу і дитячої реанімації, що вартуватиме в межах 8 мільйонів гривень. Третій напрямок – придбання портативного рентгенапарату, який потрібен, оскільки у нашому закладі лікують вагітних з ковідом. З капітальних видатків найбільш нагальним є утеплення горища, який не передбачили у реконструкції перинатального центру», - зазначила Марія Малачинська. Нагадаємо, у липні цього року відкрили гінекологічне відділення другої черги Львівського перинатального центру. Львівська обласна клінічна лікарня: Львівська обласна клінічна лікарня є багатопрофільним медичним закладом. Згідно з розрахунками, які представив директор лікарні Михайло Гичка, щомісяця від НСЗУ у поточному році лікарня має отримувати 46 млн грн, з яких 33 млн грн – на зарплати. За словами директора, цього фінансування достатньо для тієї кількості працівників, яка є зараз. Щодо медичних послуг, то у 2021 році в лікарні ввели в експлуатацію додатковий ангіограф, яких тепер в лікарні є два. Ці апарати дозволяють обстежувати хворих на гострий коронарний синдром. Окрім того, у лікарні лікують інсульт, інфаркт, проводять діаліз та надають медичні послуги з неонатології. Також завершили ремонті роботи у новому пологовому корпусі і вже у лютому цього року відновлять прийом породіль. Директор також додав, що всі корпуси лікарні тепер зареєстровані за єдиною адресою по вул. Чернігівська, 7, окрім отоларингологічного (Чернігівська,1 ) та офтальмологічного відділень (Некрасова, 35). Раніше ж різні корпуси мали різні адреси (Некрасова, 6, та Некрасова, 4 тощо). Михайло Гичка також запевнив, що у лікарні не передбачається скорочення штату. «Навпаки, будемо шукати ерготерапевтів та помічників ерготерапевтів. Також найближчим часом розпочнемо надання медичної допомоги дітям від 0 до 3 років, що потребуватиме збільшення кількості працівників лікарні», - зазначив директор. Нагадаємо, наприкінці 2021 року завершили реконструкцію приймального відділення Львівської обласної клінічної лікарні у межах «Великого будівництва», а також ремонт пологового відділення. Львівська обласна клінічна дитяча лікарня «ОХМАТДИТ»: У лікарні необхідно завершити ремонтні роботи. Частково провели ремонт цокольних приміщень і даху. Тривають фасадні роботи, і ремонт балконів – для фінансування цих робіт скерують залишок коштів, які не використали у 2021 році. Про це розповіла керівниця «ОХМАТДИТу» Олександра Бурда. Вона також повідомила, що у закладі можуть виникнути проблеми із виплатою зарплат. «Якщо врахувати постанову Кабміну, то додатково на зарплати на рік нам потрібно на 40 млн більше ніж раніше. 102 млн грн очікуємо фінансування від НСЗУ у цьому році, проте, враховуючи нову суму для виплат зарплат, закладу потрібно понад 125 млн грн», - розповіла директорка. Цього року у закладі частково оновили обладнання – закупили кардіомонітор та УЗД-апарат. Натомість потрібні апарати ШВЛ, монітори, інфузійні помпи для реанімаційних відділень. Зазначимо, що у «ОХМАТДИТі» лікують, зокрема, і дітей, хворих на ковід. За словами Олександри Бурди, лише за останні вихідні у ковідне відділення поступили 43 дитини. Загалом у закладі станом на сьогодні перебуває 66 дітей з ковідом.
Укравтодор погодився взяти під своє управління місцеві дороги, що входять до “Малого карпатського кола”
13 січня 2022
Державне агентство автомобільних доріг України погодилось взяти під своє управління автомобільні дороги загального користування місцевого значення, що входять у Мале карпатське коло та проєктно-кошторисні документації на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт цих доріг та штучних споруд на них. До цього ці автошляхи перебували у сфері управління Львівської обласної державної адміністрації. Йдеться про дороги Славське – Хащованя протяжністю 14,4 км, Славське – Вигода протяжністю 22,3 км, Хітар – Тухля протяжністю 11,95 км, (Київ – Чоп) – Плавʼя протяжністю 4,1 км, Східниця – Верхнє Синьовидне протяжністю 20,7 км, Корчин – Дубина протяжністю 4,3 км, Турка – Східниця протяжністю 38,9 км, Верхнє Синьовидне - Дубина – Кам’янка, протяжністю 15,4 км, Бориня – Мохнате протяжністю 30,3 км, Боберка – Бориня протяжністю 26,8 км та (Київ – Чоп) – Сколе протяжністю 3,5 км. “Такий крок важливий для того, аби полегшити та пришвидшити фінансування проєкту з будівництва нового транспортного кільця, котре має об’єднати ключові гірські курорти трьох областей - Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської. Сьогодні ми отримали офіційну письмову згоду Укравтодору на нашу пропозицію про передачу деяких автомобільних доріг загального користування місцевого значення, які перебувають у сфері управління Львівської обласної державної адміністрації та входять до інвестиційного проєкту «Мале Карпатське коло» у Львівській області”, - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Також він додав, що зараз департамент дорожнього господарства готує необхідний пакет документів, який скерують Укравтодору. Після цього відповідне рішення має затвердити Уряд під час засідання. Нагадаємо, у межах проєкту "Мале Карпатське коло" заплановано будівництво трьох нових перевалів, які дозволять повноцінно використати рекреаційний потенціал Славська і Боржави, з’єднають скелі Довбуша з Тустанню і курортами Трускавця та Східниці, і дозволять комфортне та безпечне пересування подорожуючим центральною частиною Українських Карпат. Водночас, діючі автошляхи, в межах проекту заплановано максимально розширити, зробити більш безпечними - зокрема, з допомогою нових безпечних розв’язок, освітлення і відеоспостереженням та створити повноцінні умови для велотуристів. Капітальний ремонт має відбутися і на всіх мостових переходах, які вичерпали свій ресурс у суворих гірських умовах.
В Львівській обласній клінічній лікарні завершили капітальний ремонт пологового відділення
29 грудня 2021
Сьогодні представники будівельної організації – підрядника передали керівництву Львівської обласної клінічної лікарні ключі від пологового відділення лікарні, в якому завершили капітальний ремонт. Перших породіль почнуть приймати вже у лютому наступного року. Після ремонту в пологовому корпусі запрацюють відділення екстрагенітальної патології (30 ліжок), відділення патології вагітності (30 ліжок), відділення неонатального догляду (40 ліжок), відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених (40 ліжок). Загальна вартість робіт склала 106 млн грн, з яких близько 90 млн грн – кошти обласного бюджету, 16 млн грн – державний бюджет. Окрім того, з державного бюджету виділили 6,5 млн грн, за які закупили необхідне медичне обладнання. “Дуже тішить, що ми завершуємо довгобуди і громади матимуть сучасні лікарні. Це не перше пологове відділення, яке відкриваємо цього року. Нещодавно було відкриття у перинатальному центрі. У цьому ж відділенні ремонтні роботи тривали з 2017 року і зараз бачимо комфортні палати із сучасним обладнанням. буде високим. Тепер тут можуть успішно працювати медики а мешканці народжувати немовлят. До реконструкції у закладі народжувалось в рік більше чотири тисячі діток. Дякую усім хто долучився до оновлення пологового, це справді добра справа, бо у закладі народжується нове життя”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. Роботи з ремонту пологового корпусу Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня» розпочали у жовтні 2017 року. Виконання робіт розділили на два напрями: капітальний ремонт інженерних мереж і приміщень, а також роботи з енергозбереження (заміна системи опалення корпусу (заміна труб, арматури, радіаторів опалення). Окрім того, облаштували ІТП (індивідуальний тепловий пункт). Повністю замінили покрівлю даху, утеплили горища, замінили усі вікна на енергозберігаючі. Також під час капітального ремонту: замінили системи водопостачання, водовідведення, електромережі та освітлення; облаштували системи постачання медичних газів та відремонтували приміщення пологового корпусу (штукатурні, малярні роботи, влаштування покриттів з керамічної плитки, заміна дверей тощо).
170 млн гривень скерували з обласного бюджету на ремонт доріг Львівщини
23 грудня 2021
Депутатський корпус затвердив зміни у Програму розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху та виділила на її фінансування у 2022 році 170 млн грн. “З цих коштів 115 млн грн скерують на проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг загального користування, тротуарів, велодоріжок, влаштування майданчиків для відпочинку, стоянок і місць відстою транспортних засобів, 50 млн грн – на ремонт доріг комунальної власності та 3 млн грн використають на здійснення освітлення пішохідних переходів та аварійно небезпечних ділянок на дорогах області”, - прокоментував директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський. У Резервний фонд дорожньої інфраструктури заклали 2 млн грн. Водночас, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зазначив, що цього року в області відремонтували понад 200 кілометрів автомобільних доріг місцевого значення. Найбільші об'єкти - дорога Мшанець - Стрілки, Ясенів-Золочів, Перемишляни - Чемеринці, Стрілки -Новий Кропивник, Бориня -Боберка, де ремонт продовжать у наступному році. Окрім того, департамент працював над реалізацією проєкту "Мале карпатське коло".
"На наступний рік на ремонт місцевих доріг хочемо залучити суму не меншу, ніж цьогоріч", - Юрій Бучко
2 грудня 2021
220 кілометрів місцевих доріг на Львівщині цього року капітально відремонтували. На ремонт залучили 1, 5 млрд гривень. Про це повідомив сьогодні під час брифінгу заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. “Першочергово концентрували увагу на великих об’єктах – це автошляхи Рава -Руська - Гайок, Золочів - Красне, Стрілки – Новий Кропивник, Сокаль - Стоянів, Перемишляни - Чемеринці – Плугів. Це ті дороги, які роками перебували зруйнованими і якими щоденно курсують тисячі автомобілів. Цього року, ремонтуючи дорогу,одразу відновлювали і мости, які є на ній. Так, завершили ремонт 13 мостів із 16 запланованих. Найбільший – у Крушельниці. Ремонт трьох переправ на дорогах Східниця – Верхнє Синьовидне, Пирятин – Гараец та Мшанець – Стрілки продовжимо у 2022-му”, - наголосив Юрій Бучко. Щодо доріг прикордоння, то він повідомив, що цього року частину робіт виконали на дорогах – Бориня –Боберка та Турка –Лопушанка. Завершили напрямок Мшанець - Стрілки. На сьогодні департамент виготовляє ПКД на ремонт ще трьох напрямків - Белз – Великі Мости, КПП "Варяж" – Боянич та Варяж – Белз. Також Юрій Бучко зазначив, що є суттєвий поштовх у реалізації проекту “Мале карпатське коло”. "Заплановані роботи на дорогах Славське –Хащованя, Славське – Вигода виконані. Маємо готову ПКД на будівництво двох нових доріг. Сподіваюсь, весною дамо старт”, - додав заступник голови. Акцентував і на планах у наступному році. “Хочемо залучити фінансовий ресурс рівнозначний цьогорічній сумі , але точно не менший. Завершити ремонт доріг прикордоння як пріоритет, реалізувати Мале карпатське коло і відремонтувати мостові переходи”, - наголосив Юрій Бучко.
На перетині доріг поблизу Жовкви тривають роботи над транспортною розв’язкою
25 листопада 2021
Станом на сьогодні змінили схему організації дорожнього руху, збудувавши кільцеву транспортну розв’язку на перехресті доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква і вже кілька днів автомобілі рухаються по іншій траєкторії. Як зазначили у Службі автомобільних доріг Львівщини, для підтримання безпечного руху автомобілів на перетині доріг з інтенсивним рухом транспорту у Жовкві третій тиждень активно проводять ремонтно-будівельні роботи, а саме влаштовують транспортну розв’язку типу «кільце». Подібні розв’язки змушують водіїв знижувати швидкість на під’їздах до перехресть чим підвищують безпеку перетину. Перехрестя з круговим рухом знижують кількість зіткнень зі смертельними випадками на 90%. На об’єкті вже поклали два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попередньо укріпленою основою. Також на «кільці» вже влаштовані бордюрні камені та фігурні елементи мощення. Наразі виконують роботи із влаштування тротуарів і заїзних кишень та проводять підготовчі роботи для забезпечення зовнішнього освітлення. Попереду роботи із встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки. Наразі регулювання дорожнього руху здійснюємо за допомогою встановлених тимчасових дорожніх знаків. На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь». Нагадаємо, ремонтно-будівельні роботи проводять в рамках президентської програми «Велике будівництво».
На автодорозі Н-17 через ремонт моста поблизу села Гайок обмежать рух транспорту
25 листопада 2021
У зв’язĸу із виĸонанням робіт із монтажу елементів прогонової будови мостового переходу через річĸу Західний Буг у селі Гайоĸ на ĸм 33+044 дороги державного значення Н-17 Львів – Радехів – Луцьĸ, обмежать рух транспорту з 08:00 по 19:00 годину у четвер та п'ятницю 25 та 26 листопада відповідно. У вĸазаний період часу рух здійснюватиметься в об’їзд мостового переходу у відповідності до погоджених в Управлінні патрульної поліції у Львівсьĸій області схем. Для легĸових транспортних засобів загальна маса яĸих менше 5 тонн: по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель-Володимир- Волинсьĸий-Червоноград-Жовĸва до міста Велиĸі Мости, по О160601 Рава-Русьĸа-Гайоĸ до селища Добротвір та до села Гайоĸ та у зворотному напрямĸу. Для вантажних транспортних засобів загальна маса яĸих більше 5 тонн: М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підлісĸи-Бусьĸ, Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечĸо-Бусьĸ- Перемишляни по ділянці Бусьĸ - Лопатин, Т-14-10 Броди - Червоноград по ділянці Лопатин-Радехів та у зворотному напрямĸу. Просимо із розумінням поставитися до вказаних обмежень та ознайомитися зі схемою об‘їзду вказаної ділянки дороги.