Реконструкція школи в Прилбичах забезпечить новими класами понад 350 учнів

3 грудня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У Львівській області продовжують реалізувати об’єкти, які увійшли до програми Президента «Велике будівництво». Один з таких об’єктів – реконструкція та добудова школи І-III ступенів ім. Митрополита А. Шептицького в селі Прилбичі.

В школі добудовують третій поверх, щоб облаштувати додаткові навчальні класи. Крім цього, в проєкті передбачили заміну та влаштування підлоги, шатрового даху, вікон та дверей, стелі, внутрішнє оздоблення.

Тривають роботи з влаштування інженерних мереж (електропостачання, водопостачання та водовідведення, опалення), утеплення та оздоблення фасаду, оздоблення перших двох поверхів. Завершують викладати паркетну дошку у приміщенні класів.

Реалізація проєкту дасть можливість:

  • покращити умови для навчання 382 учнів;
  • отримати нові та сучасні приміщення в школі;
  • забезпечить відповідні до чинних побутових і санітарно-гігієнічних стандартів умов навчання;
  • оснастити школу сучасними інформаційними технологіями, розширити можливості для організації змістовного, різнопланового, якісного навчально-виховного процесу;
  • підвищить енергоефективність та зменшить відповідні бюджетні витрати шляхом заходів енергоощадження (металопластикові вікна, термоізоляція даху та стелі).

Будівництво розпочали у 2019 році. Замовником робіт виступила Новояворівська міська рада. Загальна кошторисна вартість об’єкту – понад 20 млн гривень.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook