Невдовзі на Львівщині відкриють ще один новозбудований дитячий будинок сімейного типу

4 вересня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

У селі Наварія, що на Пустомитівщині, на стадії завершення будівництво дитячого будинку сімейного типу. У ньому проживатимуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 4 мільйони 300 тисяч гривень. На даному етапі підрядна організація здійснює озеленення території, а також завершує очисні споруди. Цей дитячий будиноксімейного типу  - четвертий новозбудований на території ЛЬвівської області », - зазначив т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації Павло Терех. 

Відкриття ДБСТ планують уже цього року. Станом на сьогодні, триває пошук батьків-вихователів. 

"Метою   створення   дитячого   будинку  сімейного  типу  є забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий   будинок   сімейного  типу - окрема сім'я, що створюється за бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування", - розповів начальник служби у справах дітей ЛЬвівської обласної державної адміністрації Володимир Лис, 

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями звертайтеся до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (032) 261-09-42.

Христина Дмитрик

Ключові слова:

ДБСТЛОДАсім'я

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook