На Львівщині створили новий дитячий будинок сімейного типу

8 квітня 2022р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У Турківській територіальній громаді Самбірського району на базі наявної прийомної сім’ї створили дитячий будинок сімейного типу. У родину влаштували на спільне проживання та виховання двох дітей, позбавлених батьківського піклування, які є рідними братами.

Відтепер в родині проживатиме 9 дітей, з яких четверо рідних та п’ятеро прийомних дітей.

«Хочу наголосити, що в такий складний для нашої держави час, служби у справах дітей області справно виконують функції щодо захисту прав дітей. Станом на сьогодні в області перебуває понад 500 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та ще 10 дитячих будинків сімейного типу, які перемістилися із зони проведення бойових дій» - зазначив начальник служби у справах дітей ЛОВА Володимир Лис.

Метою створення дитячого будинку сімейного типу є забезпечення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу – це окрема сім'я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Всього у Львівській області функціонує 42 дитячих будинків сімейного типу та 77 прийомних сімей, в яких виховується 416 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

На базі чинної прийомної сім’ї, яка функціонувала в Турківській територіальній громаді Самбірського району Львівської області, створено дитячий будинок сімейного типу, в який поміщено на виховання та спільне проживання 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, сім’я виховує свої 4 дітей.

Ключові слова:

дітиДБСТприйомні сім`ї

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook