На Миколаївщині відкрили новий садок

18 вересня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні у селі Рудники Миколаївського району відкрили дитячий садок. У закладі навчатимуться кілька десятків дітей.

Участь у відкритті взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Будівництво об'єкту розпочали у 2007 році. Представники місцевої влади чотири рази подавали проект будівництва на конкурс ДФРР. Торік цей проект визнали в числі переможців.

“Держава скерувала на садок 3,5 млн гривень, ще майже 1,5 млн виділили з місцевих бюджетів. За рік будівлю добудували, перекрили, довели до стану нульового циклу. А цього року об’єкт включили у програму «Велике будівництво». На завершення робіт держава скерувала 4,7 млн грн. 850 тис грн – співфінансування з місцевих бюджетів. У червні 2020 вдалося залучити додаткові державні кошти і придбати необхідне обладнання. Тепер в селі є новий, сучасний, дуже гарний садок. Більше ніж 10 місцевих жителів – вихователі, няні, кухарі - матимуть тут роботу. Дякую громаді за наполегливість і віру, що все вдасться. Ваші діти заслуговують на найкраще. Бажаю, щоб вони почувалися тут щасливими, як удома”, - зазначив  голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У закладі створено належні умови для всебічного розвитку дітей: затишні, естетично оформлені кімнати, сучасне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали.

Ключові слова:

Миколаївщинасадок

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook