Новий садок у Волі-Висоцькій забезпечить навчанням 40 маленьких мешканців громади

22 жовтня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

40 місць для дошкільнят Жовківська громада отримає після завершення реконструкції нежитлового приміщення з розширенням за рахунок добудови та надбудови другого поверху під дошкільний навчальний заклад. Проєкт реалізують в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Капітальний ремонт об’єкту розпочали у 2019 році, на що загалом передбачили 11 млн 900 тис грн. Це кошти обласного та місцевого бюджету, а також субвенції з державного бюджету.

Загальна кошторисна вартість проєкту майже 16,5 млн грн. Він передбачає добудову та надбудову другого поверху під дошкільний навчальний заклад, улаштування даху, підлоги, інженерних мереж (водопостачання, каналізування, опалення, вентиляції, електропостачання), встановлення віконних та дверних блоків, здійснення внутрішніх оздоблювальних робіт, утеплення та опорядження фасадів, влаштування паливної з встановленням електричних котлів, благоустрій території, а також закупівля обладнання.

«Проєкт із будівництва садка у Волі-Висоцькій, по-перше, дозволить ефективно використати приміщення, яке реконструюють у навчальний заклад, по-друге – створити 40 нових навчальних місць для дошкільнят, що дасть можливість їх батькам працювати. Малеча буде виховуватись і навчатись у комфортних та належних умовах. Окрім цього, що не менш важливо, новий об’єкт – це понад десяток робочих місць для педагогів та персоналу», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Упродовж 2019-2020 років підрядна організація провела роботи  із влаштування та підсилення фундаментів, добудову та надбудову другого поверху, улаштування даху, сходів, стяжки в приміщеннях, встановлення віконних та дверних блоків.

Станом на сьогодні вже завершені фасадні роботи, монтаж електропроводки, монтаж сантехнічних мереж, встановлення опалення та системи сигналізації. Тривають внутрішні оздоблювальні роботи та роботи з прокладання зовнішніх мереж каналізації, водопостачання, ливневої каналізації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook