На Львівщині в межах Великого будівництва відкрили ще один навчальний заклад

23 серпня 2020р, Новини. Департамент освіти і науки, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У селі Борщовичі, Пустомитівського району в переддень свята Незалежності урочисто відкрили та освятили садок.

Заклад дошкільної освіти в с. Борщовичі розпочали будувати у 2016 році. Цьогоріч цей об’єкт був включений у Програму великого будівництва. Відтепер у садку зможуть навчатись кілька десятків малюків. У дошкільному закладі передбачено створення 4 груп на 75 дітей від 2 до 6 років.

«Я дуже радий, що в цьому селі, яке розвивається, де багато молодих сімей, нарешті буде гарний дитячий садок. Впевнений, батьки із задоволенням віддаватимуть сюди своїх дітей на виховання та навчання і будуть за них спокійні. Адже всі умови для безпечного перебування та повноцінного розвитку тут створені. А діти знайдуть собі тут багато друзів і гарно проводитимуть час. Велика подяка сільському голові, який згуртував навколо себе таку ініціативну громаду. Обласна влада завжди підтримуватиме такі ініціативні проекти. Цю громаду можна ставити в приклад іншим», - акцентував під час відкриття садка голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Загальна вартість будівництва складає понад 30 млн грн, з яких з державного бюджету залучено більше 24 млн грн, решта - кошти місцевого бюджету.

У закладі створено належні умови для всебічного розвитку дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook