Поблизу Львова запрацював іще один садок, збудований в межах «Великого будівництва»

1 жовтня 2020р, Новини. Департамент освіти і науки, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У селі Зимна Вода сьогодні урочисто відкрили дошкільний навчальний заклад, який зможе охопити освітою наймолодших жителів Зимноводівської ОТГ до шести років.

Зведення садка розпочали у 2018 році, а цього року садок увійшов до п’ятірки освітніх закладів, як об’єкт ініційованого Президентом проекту «Велике будівництво».

«Відкриття садка - свято не лише для дітлахів, а й для батьків. Тепер вони знають, що їхні діти перебуватимуть в гарних, комфортних умовах і що про них дбають. Цей садок – один з наймасштабніших проєктів «Великого будівництва» в галузі освіти. І один з прикладів дієвої співпраці місцевої громади та держави. Завдяки 20-ти мільйонам гривень, які виділили з державного бюджету на цей рік і 9-ти мільйонам з місцевого бюджету, – ми змогли завершити всі роботи цього року. Я вдячний сільському голові, громаді, за активність та згуртованість. Нехай в цій будівлі завжди лунає щасливий дитячий сміх. А в Зимноводівській громаді буде ще багато таких радісних подій, як сьогодні», - зазначив під час відкриття садка голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Загальна кошторисна вартість будівництва об’єкта становить понад 56 млн. грн.

Садок розрахований на 160 місць.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook