Львівська ОДА продовжує сприяти у налагодженні діалогу між фермерами та рестораторами

18 вересня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 вересня, в області відбулась зустріч власників фермерських господарств та рестораторів, у межах якої присутні мали можливість поспілкуватись між собою, обмінятись досвідом та започаткувати вигідні та довготривалі партнерські стосунки.

Вперше про розвиток агротуризму на Львівщині спілкувались на території фермерського господарства «Скарбова Гора», що на Перемишлянщині. Це вже друга зустріч у подібному форматі. 

Присутніх привітав заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

«Ми мали недавно гарну невелику зустріч на «Скрабовій Горі», сьогодні дякуємо комітету ресторанного бізнесу за цю можливість для комунікації. Цей майданчик дає можливості не лише для обміну думками, спілкування, але й дозволяє укласти угоди про довготривале партнерство. Ми завжди будемо тим мостиком, який сприятиме налагодженню діалогу між виробниками і рестораторами», – зазначив Юрій Бучко.

Захід поєднав на одному майданчику ярмарок фермерських продуктів.

Відтак, у межах заходу присутні говорили про підтримку з державного та обласного бюджетів, ситуацію на ринку фермерських продуктів, співпрацю фермерів та рестораторів як обов’язкову складову розвитку агротуризму в області.

У поточному році аграрії Львівщини уже отримали з державного бюджету 5,4 млн. грн компенсації за фактично сплачені протягом січня-липня відсотків за залученими кредитами.

Зазначимо, що на території області діє близько 800 фермерських господарств.

В цьому році додатково створили ще 20 сімейних фермерських господарств. Загалом в області зареєстровано 80 сільськогосподарських кооперативів, з яких 40 – діючих кооперативів (50%).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook