В урочищі "Магура" відкрили новозбудовану лісову автомобільну дорогу

19 вересня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

У переддень працівника лісу, відбулось відкриття новозбудованої лісової автомобільної дороги в Тухлянському лісництві, урочищі «Магура».

За період з 2007 по 2020 роки лісгоспом збудовано 150 км лісових доріг, на що витрачено 32,5 млн.грн. власних коштів підприємства і здобуто великий досвід по трасуванню та будівництву шляхів в гірській місцевості.

Начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій  Дейнека подякував лісівникам Славського лісгоспу за невтомну працю, привітав з професійним святом та вручив відзнаки кращим працівникам.

Після виступу директора лісгоспу Кокоця Сергія Юрійовича та привітань гостей, відбулося освячення дороги отцем Леонідом, традиційне перерізання стрічки.

Учасники заходу мали можливість піднятись лісовою дорогою на висоту 1100 м над рівнем моря і побувати на високогірній межі Івано-Франківської та Львівської області. Присутніми було високо оцінено якість будівництва, та визнано необхідність проведення лісогосподарських заходів.

Необхідність будівництва зумовлена кліматичними змінами, які призводять до загибелі деревостанів та високої пожежної небезпеки у лісах через віддаленість, неприступність та захаращення. 4 км новозбудованої лісової дороги допоможуть зробити наш край привабливим в плані туризму і рекреації, дати змогу, використовуючи вибірковий спосіб рубання відновити корінні ялицево-букові деревостани замість всихаючих, чистих ялинових насаджень.

Ключові слова:

дорогаліс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook