«Особливий простір для особистості»: аспекти супроводу дітей та сімей з інвалідністю розглянули під час тренінгу

5 жовтня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Благодійна організація «Благодійний фонд «Золочів відроджений» провела семінар-тренінг «Особливий простір для особистості», у якому взяли участь педагоги, психологи, медики, соціальні фахівці, батьки та діти.

«На семінарі говорили про основи здоров’я та потреби дитини на кожному етапі її розвитку, толерантність та грамотність в розумінні особливостей кожного з нас. Зокрема, пропрацювали прості та практичні техніки профілактики емоційного вигорання та самодопомоги в стресових ситуаціях, розповіли про основні аспекти супроводу дітей та сімей з інвалідністю», - розповіли організатори.

Окрему увагу зосередили на підвищенні грамотності щодо психічного, психологічного та соціального здоров’я, створення умов для функціонування безпечного середовища, відновлення внутрішнього спокою, урівноваження психоемоційного стану дітей та підлітків, оскільки це є основними етапами формування здорового середовища.

«Саме поширення знань щодо психогігієни та усвідомлення цінності особистості є дієвим способом зберегти психоемоційний стан дитини», - наголошують організатори.

Захід провели в межах конкурсу проєктів для інститутів громадянського суспільства.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook