В межах наради з керівниками районів розглянули низку актуальних питань життя області

6 жовтня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 жовтня, відбулась скайп-нарада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

Серед розглянутих питань вакцинування населення Львівщини, освоєння державної субвенції, подання проектів на конкурс секторальної підтримки тощо.

«Вакцинація є дуже важливою, особливо у теперішній осінній період, коли нас чекає нашарування гострих респіраторних інфекцій, ковіду. І складно спрогнозувати сценарій розвитку цих захворювань», - наголосив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Орест Чемерис.

Як він зазначив, сьогодні область понад річну потребу забезпечена вакцинами для профілактики туберкульозу, гепатиту В, гемофільної інфекції, інактивованою поліомієлітною вакциною, комбінованою пентавалентною вакциною для профілактики кашлюка, дифтерії, правця, гепатиту В, гемофільної інфекції, а також для профілактики кору, паротиту, краснухи.

Попри те, кількість візитів населення до медичних закладів з приводу вакцинації знизилась. Це, в свою чергу, вплинуло на показники охоплення профілактичними щепленнями цільових вікових груп. Частково на проведення планових щеплень негативний вплив спричинила пандемія коронавірусної хвороби.

Відтак, керівникам районних державних адміністрацій доручили посилити роботу у цьому напрямку.

Як зазначають медики,  уся країна вважається захищеною від хвороби, коли сформовано так званий колективний імунітет: 95-97% населення країни мають щеплення від конкретної хвороби. Колективний імунітет захищає тих людей, які не можуть вакцинуватись з медичних причин.

Окрім цього, розглянули питання стану використання цільової державної субвенції.  

Також керівникам РДА доручили посилити роботу щодо підготовки проектів на конкурс секторальної підтримки Європейського Союзу.

«Переглянули виконання державного фонду регіонального розвитку та «Великого Будівництва» в цьому році і починаємо планувати об’єкти ВБ на наступні роки. Також очікуємо зміну нормативно-правової бази, яка регулює ДФРР. Відтак в найближчій перспективі оновимо конкурс проектів ДФРР на 2021 рік», - зазначив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook