У Львові стартував міжнародний форум «TOGETHER FOR CHILD»

8 жовтня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні у Львові стартував Міжнародний форум ділового спілкування та партнерства «TOGETHER FOR CHILD».

Цьогоріч тема форуму – «Освіта та соціальний супровід дітей з особливими освітніми потребами».

Із вітальним словим до учасників форуму звернувся голова Львівської обласної  державної адміністрації Максима Козицького.

«Сьогодні на Львівщині  налічується близько 40 тисяч дітей з особливими освітніми потребами, з яких 11789 – це діти з інвалідністю. Турбота про них   мусить залишатися серед пріоритетних напрямів розвитку Львівщини. Ми повинні й надалі розвивати інклюзивне навчання, розбудовувати інклюзивний простір, створювати мережу надавачів соціальних послуг для родин та дітей, які забезпечуватимуть комплексний підхід із врахуванням потреб кожної дитини та сім’ї. Наше спільне завдання – сприяти створенню дітям з інвалідністю та дітям з вадами розумового або фізичного розвитку необхідних умов, рівних з іншими громадянами можливостей для повноцінного життя та розвитку з урахуванням індивідуальних здібностей та інтересів. Дякую організаторам форуму за порушення важливих тем і бажаю плідної праці», - сказав Максим Козицький.

Також учасників форуму привітала директорка департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Кузяк, співініціаторка створення інноваційної моделі супроводу дітей з особливими освітніми потребами  на Львівщині Наталія Шелестак, Президентка Жіночої Ділової Палати України Наталія Карпенчук-Конопатська.

Опісля розпочались панельні дискусії на теми: «Впровадження Програми раннього втручання для  дітей з порушеннями у розвитку», «Рання школа. Адаптаційна інклюзія», «Вести до успіху кожного! Особливі учні у колі майбутнього», «Впевнені кроки до успішної інклюзії» та інші.

Також для гостей та учасників форуму виступив ансамбль скрипалів «Sempre primo» під керівництвом Оксани Матвієнко.

 

Марта Кудляк

Фото автора

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook