«Самбірський молокозавод - приклад створення нових робочих місць, залучення інвестицій в регіон»,-Юрій Бучко

23 жовтня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

На Львівщині функціонує потужне підприємство із виробництва молочних продуктів - Самбірський молокозавод. На підприємстві працює близько 100 людей.

Завод оснащений сучасним українським обладнанням. Тут є цистерни, у яких можна зберігати до 90 тонн молока. Розташовані спецільні камери для дозрівання сиру, цех з виробництва масла, лабораторії та склади для готової продукції.

Серед асортименту продукції, яку тут виготовляють - близько 15 видів твердих сирів, масло, а в планах на найближчий час - виробництво плавлених сирків. Для цього нещодавно створили новий цех із необхідними ємкостями. До цеху потрапляє сировина від фермерських та індивідуальних господарств. Готові молочні продукти підприємство реалізує через торгові мережі усієї України, а також співпрацює з окремими підприємцями. Керівники розповідають, є попит на продукцію з-за кордону.

Підприємство має усе необхідне, щоб збільшити виробництво, але не вистарчає сировини від фермерських господарств.

«На обласному рівні ми підтримуємо малі та середні фермерські підприємства і хочемо, щоб вони збільшували поголів‘я худоби та відповідно кількість молока. Цього року з обласного бюджету скерували 18 млн гривень на Комплексну програму розвитку агропромислового сектору. Фермери мають пріоритет - першочергрвість у розгляді заявок при наданні фінансової допомоги. З державного бюджету є дотаційна підтримка фермерів, які утримують від 5 до 50 корів. На наступний рік ставимо завдання збільшити фінансування, бо молочна галузь має розвиватись. Підтримка українських виробників - серед наших ключових завдань. Цей молокозавод - приклад створення нових робочих місць, залучення інвестицій в регіон та розвитку вітчизняної продукції. Завдяки таким підприємствам наша економіка розвивається», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Зазначимо, за добу при переробці 20 тонн молока реалізують 800 кілограмів масла та 2,5 тонни сиру.

Оксана Буй

Ключові слова:

Самбір

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook