Майже 1 мільйон гривень з обласного бюджету виділили для реставрації ратуші у Самборі

4 серпня 2021р, Новини. Департамент архітектури та розвитку містобудування, Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

На Львівщині триває реалізація обласної програми „Охорона, збереження і популяризація історико-культурної спадщини у Львівській області на 2021-2025 рр.”, в межах якої цього тижня виділили 800 тис грн на розробку проєктно-кошторисної документації на реставрації ратуші на Площі Ринок у місті Самбір.

«Вже оголосили тендер на розробку проєктно-кошторисної документації. Ратуша є пам’яткою архітектури загальнодержавного значення, споруджена у XVІІ столітті, тому  після тендеру проєкт реставрації для отримання експертного висновку скерують до Державної архітектурно-будівельної інспекції України», - зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Як повідомили у Самбірській міській раді, попередньо реставрація включатиме:  фасадні і внутрішні роботи, заміну даху, заміну комунікацій та ремонт у підвальному приміщенні, яке після реставрації планують використовувати як музей чи інший культурний простір. Технічне завдання вже розробили. Цього року планують підготувати усю необхідну документацію.

Загальна кошторисна вартість реставрації складатиме близько 40 млн грн.

Довідково:

Сучасну будівлю самбірської ратуші звели у 1668 році. Згодом у 1670 р. спорудили сорокаметрову вежу - восьмигранний третій ярус і на ньому помістили годинник. У 1844 році ратуша зазнала капітальної перебудови.

Ключові слова:

ратушаСамбір

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook