На Львівщині дали старт будівництву західної об’їзної автомобільної дороги Самбора

19 травня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні підписали Меморандум про співпрацю між Львівською ОДА, Службою автомобільних доріг у Львівській області та Самбірською міською радою.  Згідно з цим документом  першочергово заплановано розпочати будівництво західної об’їзної автомобільної дороги Самбора.

“Спільними зусиллями працюватимемо над розбудовою сучасної дорожньої інфраструктури на теренах Самбірської територіальної громади. Згідно з Меморандумом, першочергово плануємо розпочати проєкт «Будівництва західної об’їзної автомобільної дороги м. Самбора». Наше основне завдання – зміцнити взаємне партнерство, щоб створити комфортні та безпечні умови для усіх учасників дорожнього руху. До співфінансування залучені кошти з бюджету Самбірської міської ради у розмірі 1 млн гривень, які будуть спрямовані на заходи з виготовлення проєктної документації на будівництво об’їзної дороги. А за попередніми розрахунками Служби автомобільних доріг очікувана вартість будівництва складає понад 50 млн гривень. Вважаю, що розвиток будь-якого краю залежить багато в чому від якісної дорожньої інфраструктури, бо саме вона забезпечує розвиток туристичної галузі в регіоні”, - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Також він наголосив, на зазначеній автодорозі облаштують якісне дорожнє покриття, транспортні розв’язки, тротуари, освітлення, пішохідні переходи, відеоспостереження.

“Таким чином, ми маємо гарантувати високі стандарти будівництва доріг на Львівщині. Я дякую за підтримку в реалізації плану цього Меморандуму. Сподіваюсь, що наші зусилля невдовзі покажуть хороші результати”, - додав очільник області.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook