Наступного тижня дорожники розпочнуть ремонтувати об’їзну Самбора

24 березня 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Вулицю Промислову в Самборі, протяжністю понад 4 кілометри, розпочнуть ремонтувати з наступного понеділка.

На сьогодні департамент дорожнього господарства скерував в ДАБІ документи для отримання дозволу на виконання робіт. Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, очікувана вартість ремонту становила 53 млн гривень.

«Участь у тендерних процедурах брали ТОВ «Онур» та «Шляховик-Т». Остання підрядна організація виграла торги і ремонтуватиме дорогу за 43 млн гривень. Міський бюджет неспроможний оплатити ремонтні роботи, тому залучили кошти з державного дорожнього фонду. Протяжність дороги понад 4 кілометри. Дорожники розпушать старе покриття, облаштують шар щебенево-піщаної суміші та асфальтобетонне покриття. Відкрити відремонтовану вулицю плануємо до кінця червня», – зазначив заступник голови.

Також він наголосив, що дорогу не ремонтували десятки років, але вона є дуже важлива для Самбора, бо суттєво розвантажить рух транспорту в місті.

«Щодня містом курсує сотні автомобілів у тому числі вантажних, а це створює значні затори і місто зупиняється. Окрім того, екологічна ситуація покращиться. Водії зможуть напряму, вулицею Промисловою, об’їжджати Самбір, рухаючись в сторону Турки, Мостиськ, Старого Самбора. Ця дорога фактично є продовженням напрямку Львів – Ужгород», підкреслив Юрій Бучко.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook