Молодь Львівщини може взяти участь в онлайн-тренінгу з ефективного менеджменту молодіжних центрів

19 листопада 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

За декілька днів розпочнеться онлайн-тренінг «Ефективний менеджмент молодіжних центрів». Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА запрошує зацікавлену молодь взяти участь у заході.

«Сьогодні на Львівщині діє майже три десятки молодіжних центрів, або ж просторів. Вони охоплюють понад тисячу молодих людей, які організовують заходи та реалізовують їх. Це активна молодь, яка має цікаві ідеї і бачення. Проте, робота у молодіжному просторі потребує і менеджерських навичок, правильного планування та адміністрування», - зазначила начальник відділу молодіжної політики департаменту Софія Курман.

Саме з цією метою молодь закликають долучитись до тренінгу, щоб успішно розвивати власні молодіжні простори.

Як має системно працювати молодіжний центр, як збільшити довіру до його роботи та реалізовувати цілі молодіжної політики громади – все це обговорять під час навчання.

Окрім цього, учасники тренінгу дізнаються про дієві інструменти та підходи з менеджменту, навчаться окреслювати цілі діяльності молодіжних центрів та планувати їх досягнення. Та молодь, яка вже має базові знання, зможе покращити власні компетенції.

Працюватиме молодь у таких тематиках:

-  потреб молоді громади та аналіз ключової проблематики;

- формування навичок для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;

- створення та оптимізація простору молодіжного центру, враховуючи заплановану програмну діяльність;

- ефективна робота команди молодіжного центру;

- зовнішні та внутрішні комунікації в колективі, брендинг та позиціонування центру.

Цікавим та корисним тренінг буде для керівників молодіжних центрів,  молодіжних працівників, менеджерів молодіжних проектів, працівників структурних підрозділів, відповідальних за роботу з молоддю. ТА усіх тих, хто дотичний до роботи з молоддю та хоче підвищити свої менеджерські компетенції.

До навчання запрошують команди молодіжних центрів. Максимум по двоє учасників від одного центру. Учасниками можуть бути представники, що безпосередньо працюють у молодіжному центрі, у тому числі на волонтерських засадах. 

Тренінг проведуть двічі для різних груп. Учасники зможуть обрати зручну для себе дату:

І тренінг – 23-25 листопада
ІІ тренінг – 26-28 листопада

Реєстрація відкрита за посиланням та триває до 20 листопада включно. Інформацію про відібраних учасників організатори повідомлять до 21 листопада.

У разі додаткових запитань можна звертатися за телефоном: +38 (093) 118 17 31 – Леонід Корнієнко, або на електронну пошту: inbox@youthplatform.com.ua.

Ключові слова:

молодьтренінг

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook