Найкраща спортсменка Львівщини у листопаді — Олена Старікова

2 грудня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращого спортсмена Львівщини за підсумками листопада 2020 року.

Нею стала 24-річна Олена Старікова. Відповідно найкращим тренером став Євген Болібрух.

На чемпіонаті Європи, що відбувся цього місяця у Болгарії, Олена стала чемпіонкою у гонці кейрін та бронзовою призеркою у командному спринті та індивідуальному спринті. Олена Старікова є спортсменкою професійної жіночої команди Lviv cycling team, навчається у Львівській школі вищої спортивної майстерності та представляє Збройні сили України, зокрема Навчально-спортивну базу літніх видів спорту Міністерства оборони України.

«Вже другий місяць поспіль титул найкращого спортсмена Львівщини виборюють велосипедистки. У жовтні це була 19-річна Соломія Лукачук. Мабуть, таким рівнем професійності велоспортсменів та фаховості тренерів не може похвалитись більше ніякий регіон України», - зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Нагадаємо, нещодавно голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив Олені Старіковій, Юлії Бірюковій, Тетяні Клімченко та їх тренерам сертифікати на грошові винагороди.

Ключові слова:

ЛОДАЛьвівська ОДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook