«Спорт - твоя сила»: школа «Галичина» запрошує дітей з інвалідністю на безкоштовні заняття (ВІДЕО)

2 грудня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі людей з інвалідністю "Галичина" на сьогодні навчається понад 150 осіб. Тут можна опанувати плавання, фехтування на візках, легку атлетику, лижні перегони, шахи, настільний теніс, голбол, боччу, стрільбу з лука та пауерліфтринг.

Школа діє вже 17 років. Її очолює майстер спорту України з важкої атлетики Сергій Колосов. Тут працює 20 фахових тренерів.

"Інвалідність - це не вирок. Маючи певні ураження чи проблеми зі здоров’ям, все одно можна займатись руховою активністю, реалізуватись у спорті. Ті, хто займається у нашій школі, вже давно в цьому переконались. Хтось зараз ставить перед собою за мету медаль на Паралімпійських іграх, хтось хоче стати тренером і допомагати іншим. Найважливіше, що ці люди не сидять за зачиненими дверима день і ніч, а повноцінно функціонують у соціумі та реалізовують свій потенціал", - розповів директор школи Сергій Колосов.   

Серед титулованих вихованців школи - майстри спорту України міжнародного класу з лижних перегонів Василь Кравчук та Ярослав Гульоватий, майстер спорту України міжнародного класу з паверліфтингу Софо Беруашвілі, майстер спорту України міжнародного класу з плавання Мар’ян Квасниця та заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Роман Павлик.

"Спорт - це не тільки про високі досягнення, це й про реабілітацію також. Одним з ключових аспектів нашої Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини є соціальна інклюзія та інтеграція осіб з інвалідністю засобами фізичного виховання, рухової активності та адаптивного спорту. Маємо амбітну мету щорічно залучати до участі у змаганнях понад 600 осіб з інвалідністю, а досягнути цього, звичайно, можна лише заохочуючи дітей та молодь до регулярних занять фізичною культурою", - зауважив керівник спорту Львівщини Роман Хім‘як.

Записатися у школу "Галичина" можна просто зараз. Адреса закладу: м.Львів, вул. Харківська, 6. Тел. : 0322 330 300

Нагадаємо, дитячо-юнацькі спортивні школи Львівщини та спеціалізовані спортивні школи олімпійського резерву розпочали промокампанію "Спорт - твоя сила".

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook