Благодійний фонд «Назарет» долучився до регіонального флешмобу «#НЕ_ламай_калину!»

3 грудня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

2 грудня  у реабілітаційному центрі «Назарет», який працює при Благодійному фонді «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ», висадили саджанці калини.

Кущі посадили в межах регіонального флешмобу «#НЕ_ламай_калину!», приуроченого до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Захід відбувся за підтримки та участі департаменту соціального захисту населення ЛОДА.

Як зазначають у департаменті соцзахисту, проведення акції саме у «Назареті» – дуже символічне, адже тут проходять реабілітацію люди, у тому числі й жінки, які є постраждалими від домашнього насильства, а також є залежними від алкоголю, наркотиків, азартних ігор. Центр став їхнім прихистком у найважчі моменти їх життя.

«Сьогодні ми висаджували саджанці калини разом із жінками та їх діточками. Калина є символом любові, щастя, добра, поваги, сім’ї, тому дуже хочеться, щоб мешканці реабілітаційного центру віднайшли сили розпочати нове життя і соціалізувалися у суспільстві», - зазначила керівник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Реабілітаційний центр «Назарет» – місце, де крок за кроком людям допомагають позбутися своїх залежностей. Основи,  на яких зосереджена робота «Назарету» – довіра, допомога, молитва,  взаємопідтримка, дружба, та трудотерапія.  Підтвердженням цьому є щасливі долі колишніх мешканців центру, які наважились розпочати нове життя.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook