«16 днів проти насильства»: жінок навчали, як започаткувати власну справу

7 грудня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

За підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації відбувся тренінг «Від жінки для жінки або жінки можуть». Захід організувала ГО «Осоння» у межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Спікери порушили тему жіночого лідерства. Говорили про сприяння розвитку професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, постраждалих від домашнього/ґендерно зумовленого насильства, або жінок, які перебувають у групі ризику потрапляння у випадки насильства.

«Подібні тренінги є дуже корисними, вони спонукають жінок діяти та розвиватися», - зауважила директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Кузяк. 

Серед спікерів заходу – Світлана Калініна, кар’єрна радниця Української фундації громадського здоров'я  у м. Львів для жінок, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Саме вона консультує таких жінок щодо вибору професії, працевлаштування, навчання та подальших професійних можливостей (контакти: 0980456090, 0503230019 (Viber, Telegram).

За словами кар’єрної радниці, найкращим рецептом профілактики насильства є фінансова безпека.

«На таких зустрічах жінки мають можливість отримати одна від одної не тільки досвід, а й мотивацію», - зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Уляна Дорош.

Відтак, слухачки дізналися про те, як правильно скласти резюме, підготуватись до співбесіди, адаптуватись на новому робочому місці тощо.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook